Sklepy z tanimi płytami winylowymi

Czasami wystarczy odrobina sprytu, aby posiadać pokój marzeń. Sama to spostrzegłam, kiedy chciałam odremontować swój pokój, jednak posiadałam ograniczone możliwości pieniężne. Wówczas właśnie wpadłam na genialny pomysł.

Wspaniała i tania płyta winylowa w sklepie muzycznym

tanie płyty winylowe sklepOd zawsze kochałam muzykę. Nie wyobrażam sobie dnia bez godzin chodzącej wieży. Nieważne, czy akurat lecą piosenki w radio, czy zakupione przeze mnie płyty ukochanych artystów. Dzień bez muzyki, jest dla mnie dniem pochmurnym i straconym. Wpadłam na pomysł, aby coś zmienić w swoim pokoju w taki sposób, aby kojarzył się on właśnie bardziej z muzyką. Szukając inspiracji w internecie natrafiłam na zdjęcie pokoju udekorowanego płytami CD. Niezbyt spodobał mi się efekt takiego rozwiązania, jednak stwierdziłam, że samo założenie nie jest złe i wystarczy po prostu płyty CD zamienić na winyle! W naszym mieście można łatwo dostać tanie płyty winylowe sklep muzyczny jest w nie doskonale zaopatrzony, ponieważ od jakiegoś czasu powoli, acz wielkimi krokami, wraca moda na właśnie słuchanie takich płyt. W sklepie znalazłam mnóstwo płyt artystów, których słuchałam za dziecka i których puszczali mi moi rodzice. Stwierdziłam, że właśnie te płyty będą idealne do mojego nowego pokoju! Dzięki temu, że były one w miarę niskiej cenie, nie nadwyrężyły mojego ograniczonego budżetu zbyt mocno, a ja za to uniknęłam remontu oraz zyskałam doskonałą dekorację przywodzącą na myśl okres wspaniałego i błogiego dzieciństwa.

Płyty doskonale odnalazły się w roli dekoracyjnej i idealnie pasowały do czerwonych ścian mojego pokoju. Umocowałam je delikatnie na przeźroczystych żyłkach w taki sposób, aby winyle się nie uszkodziły. Kto wie, może kiedyś dorobię się swojego gramofonu i będę chciała posłuchać muzyki tak, jak za dawny lat?