Sklep motoryzacyjny i usługi blacharstwo lakiernictwa

Jakiś czas temu podjąłem pracę w sklepie motoryzacyjnym, który mieści się na jednym z warszawskich osiedli. Właściciel sklepu jest znany w całej warszawie. Pracuję dla niego już kilka lat i jestem dość zadowolony. Sprzedaję różne części samochodowe, takie jak tłumiki, hamulce, podzespoły czy haki holownicze.

Blacharstwo lakiernictwo to popularna usługa

blacharstwo lakiernictwoInteres się dość dobrze kręci i szef ostatnio stwierdził, że chciałby bardziej rozwinąć swoją działalność. Powiedział, że blacharstwo lakiernictwo to jest jego konik i skoro ja radzę sobie w sklepie, to on mógłby mieć warsztat. W podwórzu za sklepem jest wolna hala, która spełnia wszelkie warunki. Uznałem, że to świetny pomysł. Jeżeli klient przyjdzie kupić pisak bądź spray do karoserii to mogę mu zasugerować, że w podwórzu mamy blacharstwo lakiernictwo w atrakcyjnej cenie. Jestem przekonany, że ten pomysł jest bardzo trafiony, ponieważ nie raz klienci pytali nas, czy znany taki warsztat, który ma blacharstwo lakiernictwo, i który warto polecić. Teraz będziemy polecać samych siebie. Ostatnio przyszedł jakiś klient do sklepu, który oglądał tłumiki i podszedłem do niego, żeby udzielić mu ewentualnej pomocy w wyborze. Powiedział, że interesują go tłumiki do danej marki pojazdu, ponieważ ma w domu dwa samochody i akurat w obu musi wymienić tłumiki. Wskazałem mu modele tych, które idealnie pasują do jego samochodów. Kiedy byliśmy przy kasie to powiedział, że jego syn przytarł mi błotnik i potrzebne mu będzie blacharstwo lakiernictwo, żeby naprawić pojazd, bo wygląda kiepsko.

Uśmiechnąłem się do niego i zaoferowałem pomoc. Powiedziałem, że w podwórzu jest blacharstwo lakiernictwo w bardzo atrakcyjniej cenie. Jako klient naszego sklepu otrzyma również dodatkowe zniżki. Facet się zaskoczył ale chętnie poszedł dograć warunki.
Więcej o blacharstwie i lakiernictwie można znaleźć na: http://autozielonka.pl