Sklep internetowy z materiałami budowlanymi a praktyki

W zeszłym roku odbywałem praktyki w firmie budowlanej mojego wujka. Zajmowałem się obsługą biura, gdzie przyjmowałem zamówienia i dokonywałem zakupów w sklepie internetowym, z którym współpracuje mój wujek.

Sklep internetowy był niedrogi i sprawdzony

materialy budowalneZawsze on kupuje tam materiały budowlane, które są dobre. Wujek ceni sobie wszystkie produkty altaxin, ponieważ ma je sprawdzone i jest z nich bardzo zadowolony. Wszystkie materiały budowlane, które kupuje w tym sklepie internetowym są najwyższej jakości. Kiedy odbywałem u wujka praktyki to wielokrotnie roiłem zakupy w tym sklepie internetowym. Wujek zawsze dawał mi listę niezbędnych produktów a ja załatwiałem całą resztę. Jednego razu miałem zamówić impregnaty w dużej ilości oraz farby elewacyjne, jednak wujek nie powiedział mi jakie mają być kolory tych farb. Od razu do niego zadzwoniłem, by przekazał mi informację. Był wdzięczny za moją czujność i mnie pochwalił. Zamówiłem więc te farby elewacyjne w kolorze, który podał mi wujek. Kiedy już prawie kończyłem zakupy w tym niedrogi sklep internetowy z materiałami budowlanymi to zadzwonił wujek i poprosił, bym jeszcze zamówił zaprawy klejowe, bo zapomniał i przyda się chemia budowlana, która również się kończyła. Dobrze, że dokończyłem zakupów, ponieważ od razu za jednym razem kupiłem wszystkie niezbędne produkty altaxin. Innym razem miałem rozliczać faktury, na których widniały materiały budowlane a dokumenty, które zawierały farby elewacyjne oraz zaprawy klejowe miałem wprowadzić do systemu pod innym kodem. Często też rozliczam faktury i już doskonale wiem jak obsługiwać system. Praktyki w wujka firmie nauczyły mnie bardzo dużo.

Przyjmowałem nawet dostawy, gdzie kierowca przywiózł materiały budowlane i współpracowałem z przewoźnikami. Cieszę się, że miałem tam praktyki bo posiadam bardzo dużą wiedzę