Rożki dla niemowląt z polaru minky

 

Większość mam szuka dla swoich nowonarodzonych pociech produktów z najlepszych materiałów. Pragniemy, aby nasze dzieci miały wszystko, co najzdrowsze, najwygodniejsze, najpiękniejsze. Oglądamy każdą metkę i dokładnie sprawdzamy skład produktów. Kontroli podlega wszystko: od mleka, przez ubranka, aż po pościel i rożki.

Beciki z polaru minky

rożki dla niemowląt minkyWygoda maluszka ma ogromny wpływ na jego spokojny sen i humor w trakcie dnia. W związku z tym beciki, które wybieramy dla najmłodszych muszą być najwyższej jakości. Obecnie triumfy wśród rodziców święcą rożki dla niemowląt minky. Są to niezwykle miękkie, leciutkie produkty, które nie obciążają dziecka w czasie odpoczynku, jednocześnie zapewniając maluszkowi właściwy poziom ciepła. Minky jest nowoczesną tkaniną poliestrową, czyli polarem. Materiał ten charakteryzuje się właściwościami oddychającymi, dzięki czemu chroni maleństwo przed przegrzaniem. Ponadto szybko schnie, a jest to niezwykle przydatna cecha, gdyż niespodziewane zabrudzenia zdarzają się każdemu dziecku. Znakiem rozpoznawczym rożków minky jest tłoczony wzór – najpopularniejsze w Polsce są kropki. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na podróbki tego typu materiału. Fałszywe minky nie jest tak miękkie, jak oryginał, szybko staje się płaskie, a wzór wyrównuje się. Kupując becik dla dziecka należy zwrócić uwagę na gramaturę materiału, prawdziwy będzie miał 370-400g/m2.

Rynek produktów niemowlęcych, w tym rożków, jest bardzo szeroki. Nadmiar produktów może zawrócić w głowie, jednak mamy wiedzą, co jest najważniejsze dla ich pociech. Beciki minky zapewniają dzieciom to, co najlepsze, czyli miękkość, przytulne ciepło oraz prawdziwą wygodę. Niemowlaki śpiące w minky są spokojniejsze, mniej marudzą, dłużej śpią, a dzięki temu i mamy mają więcej czasu dla siebie.