Rocznica ślubu i czarter jachtów

Zbliżała się wielkimi krokami moja i męża dziesiąta rocznica ślubu. Razem chcieliśmy to uczcić w jakiś sposób. Z mężem poznaliśmy się na mazurach i stwierdziliśmy, że w rocznicę ślubu pojedziemy właśnie tam.

Czarter jachtów był luksusowy

czarter jachtówCała rodzina myślała, że tego dnia zrobimy jakąś imprezę w domu z tej okazji. Jednak podjęliśmy decyzję, że przede wszystkim jest to nasze święto i z okazji okrągłej rocznicy spędzimy ją tak jak chcemy my. A po powrocie zaprosimy najbliższą rodzinę na jakiś uroczysty obiad i myślę, że tak będzie dobrze. Na mazurach mąż wynajął nam pokój w pięknym hotelu. Z tego pokoju będziemy mieli naprawdę wspaniały widok. W dzień przyjazdu zjemy kolację na jachcie. Te jachty znajdują się blisko hotelu i w tym celu nie będziemy musieli się daleko oddalać. Taki czarter jachtów mąż zrobił już jakiś czas temu bo już od dawna o tym myślał żebyśmy z okazji rocznicy ślubu pojechali właśnie na mazury. Ten czarter trochę kosztował w końcu jacht jest raczej dobrem luksusowym za który trzeba więcej zapłacić. Jednak taka okazja nie zdarza się zbyt często. Mój mąż był zawsze typem romantyka i potrafił mnie pozytywnie zaskoczyć swoimi pomysłami. I tym razem muszę przyznać, że wykazał się rezerwując na kolację jacht. Gdy mówiłam o tym koleżanką to wszystkie mi zazdrościły bardzo. Na tę okazję kupiłam sobie także piękną sukienkę, która trochę przypomina tę którą miałam na sobie gdy się pierwszy raz widzieliśmy. Gdy ją tylko zobaczyłam na wystawie sklepu od razu skojarzyła mi się z tą sukienką, którą miałam ubraną lata temu. I myślę, że mężowi także nie będę musiała jakoś specjalnie podpowiadać żeby domyślił się tego co mam na sobie.

Także jedzenie, które ma zostać podane na kolacji ma być dla niespodzianką. Chociaż chyba domyślam się tego, że mogą być to jakieś owoce morza, które wprost uwielbiam.