Przygotuję reklamę dla okien

Przygotowuję kampanię reklamową dla dobrej firmy, która na rynku jest już dwadzieścia lat. Właściciel firmy postanowił uczcić swoją obecność na rynku i chce żeby jego klienci dowiedzieli się o promocji, którą dla nich przygotowuje. Ja mam się tym wszystkim zająć i jestem bardzo zadowolona z tego wyróżnienia.

Zastanawiam się nad promocją okien

białostockie oknaWłaścicielowi zależy żeby kampania reklamowa była nowoczesna i niespotykana. Postanowiłam zastanowić się jak to wszystko razem połączyć. Mam już kilka pomysłów na ten temat ale nie wiem czy spodobają się one właścicielowi firmy. Białostockie okna są chętnie wybierane przez klientów i w związku z okrągłą rocznicą właściciel przygotował dla wszystkich klientów spore zniżki. Muszą się oni dowiedzieć z reklam jakie te zniżki są. Białostockie okna spełniają wszystkie wymogi. Posiadają niezbędne certyfikaty i każdy klient będzie z nich zadowolony. Ci, którzy posiadają już białostockie okna w swoich domach czy firmach na pewno nie żałują swoich decyzji. Zniżki na okna właściciel przygotował dosyć spore. Na pewno warto się oknami białostockimi zainteresować i kupić je tym bardziej, że będzie można w tym czasie sporo zaoszczędzić. Moje pomysły na reklamę spodobały się właścicielowi firmy. Zostały one zaakceptowane dlatego od razu zabrałam się do pracy, żeby reklama jak najszybciej została wyemitowana w telewizji. Po kilku dniach okazało się, że sprzedaż okien producenta z którym współpracuje zwiększyła się o przewidywaną ilość.

Właściciel bardzo się cieszy, że przygotowałam dla niego tak dobrą kampanię reklamową. Udało mu się uzyskać zaplanowany przez siebie wynik. Białostockie okna na pewno są warte swojej ceny. Firma jest doceniana przez klientów już od wielu lat dlatego to jest  moim zdaniem gwarancja dobrej jakości.