Propozycja dekoracji do domu – pokój dla nastolatki

Wiadomo, że każda nastolatka chciałaby mieć piękny pokój, w którym mogłaby się uczyć, rozwijać swoje pasje oraz spotykać się ze swoimi koleżankami. Postanowiłam sprawdzić, jak nastolatki wyobrażają sobie swój wymarzony pokój dzisiaj. Moje obserwacje wskazują na to, że najbardziej podobają im się meble Shabby Chic.

Istnieje wiele różnych dekoracji do domu

dekoracje do domuBiałe, delikatne i kobiece – przywodzą na myśl trochę meble, które kojarzą się z meblami z epoki Ludwika XVI. Wiele nastolatek chciałoby ozdobić swój pokój za pomocą takich przedmiotów, jak lustra dekoracyjne czy pudełka ozdobne. Czasami marzą się im rozłożyste żyrandole zwisające z sufitu z tysiącami maleńkich kryształków (albo raczej ich tańszych imitacji) albo lampy w stylu prowansalskim – to już bardziej zależy od indywidualnych upodobań. Niektórzy uważają, że aby znaleźć interesujące nas meble, wystarczy tylko wpisać w swoją wyszukiwarkę frazę: „dekoracje do domu sklep internetowy” i już znajduje się idealny sklep internetowy. Być może tak jest, ale ja wolę zobaczyć przedmioty, które zamierzam kupić, na własne oczy. Przede wszystkim oceniam wtedy realnie ich wielkość, ciężkość, kolor, a także to, czy naprawdę podobają mi się na tyle, że przez parę lat będą mogły mi towarzyszyć dzień w dzień. Jeśli chodzi o takie meble, jak szafy, komody czy regały, koniecznie sprawdzam, czy na pewno są na tyle szerokie, żeby pomieścić wszystkie rzeczy, które zdecyduję się wsadzić do środka.

Mam dość dużo ubrań i książek, a oprócz tego mnóstwo rzeczy, których nie mam gdzie upchnąć – szuflady komody powinny więc być w stanie je pomieścić. Jednak muszę przyznać, że jako nastolatka nie byłam chyba aż tak wymagająca i może jeśli byłabym nią teraz, też chciałabym mieć taki śliczny i przytulny pokoik z toaletką. To wszystko zależy głównie od indywidualnych cech charakteru, a dziś jestem już kimś innym niż dawniej.