Projekty reklamowe 3D

 

Przedsiębiorstwa prowadzące działalność handlową i usługową podejmują różne działania marketingowe. Realizowane projekty mogą być mniej lub bardziej skuteczne, dlatego warto dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie związane z udaną kampanią reklamową. 

Zastosowanie liter przestrzennych

litery przestrzenne warszawaIdentyfikacja wizualna ma coraz większe znaczenie, ponieważ rynek konkurencyjny jest doskonale rozwinięty. Mowa tutaj o większości branż, w których pojawiło się w ostatnich latach sporo przedsiębiorstw odgrywających niemałą rolę. Konieczne jest wobec tego wdrożenie takich rozwiązań marketingowych, które będą interesujące dla potencjalnych odbiorców. Coraz więcej firm korzysta z projektów wielkoformatowych, a mianowicie z reklamy zewnętrznej. Realizacje outdoorowe wykonywane są w różnych formach. Mogą być to designerskie billboardy, podświetlane kasetony czy oryginalne szyldy. Popularność zyskały też materiały powstające w oparciu o projekty 3D. Innowacyjne litery przestrzenne Warszawa wykonuje w różnych lokalizacjach, w zależności od rodzaju branży i przeznaczenia projektu reklamowego. Często napisy 3D można zauważyć jako projekty wolnostojące – umieszczane są przy ruchliwych ulicach, gdzie doskonale widoczne są dla pieszych oraz kierowców. Atrakcyjnym wariantem są moduły LED, dzięki którym cały napis może być podświetlony – np. od frontu, z boku lub z tyłu. Litery przestrzenne wykonywane są z trwałych materiałów. Do realizacji przeważnie wykorzystywany jest styrodur, plexi oraz dibond.

Nowoczesne projekty reklamowe to szansa dla wielu firm, aby zaistnieć w branży. Oryginalne realizacje zapadają na długo w pamięci odbiorców i przyczyniają się tym samym do kształtowania relacji długofalowych. W ten sposób kształtowany jest także wizerunek marki.