Projektuję ulotki dla internetowego sklepu wędkarskiego

Mój ojciec zdecydował, że założy własną działalność. Nie miałem pojęcia czym będzie się zajmował, ponieważ jego jedyną pasją jest łowienie ryb. Przez lata zatrudniała go hurtownia wędkarska, ale przeszedł na wcześniejszą emeryturę i zrezygnował z zatrudnienia.

Sklep online to fajna sprawa

sklep wędkarski onlineTata oświadczył mi pewnego dnia, że internetowy sklep wędkarski jest jego wymarzonym zajęciem i taki właśnie zakłada. Uznałem, że taki sklep wędkarski dostępny online to fajna sprawa, zwłaszcza, że tata świetnie się zna na wszystkim co związane jest z łowieniem ryb. Jego sklep wędkarski powstał bardzo szybko, bo tak naprawdę w ciągu jednego dnia zorganizował wszystko. Co więcej, hurtownia wędkarska będzie go zaopatrywała w cały sprzęt wędkarski, który będzie sprzedawał. Pracuję w firmie graficznej i wykonuję ulotki dla naszych klientów. Stwierdziłem, że zrobię tacie prezent w związku z nowym przedsiębiorstwem i zaprojektuję ulotki, na których znajdzie się jego internetowy sklep online. Tata nie zakładał, że będzie inwestował w tego typu reklamę, dlatego na pewno się ucieszy. W pracy mam mnóstwo zleceń i nie mam kiedy się za to zabrać, dlatego spokojnie zaprojektuję ulotki w domu po pracy. Sprawdziłem jaki sprzęt wędkarski oferuje tata oraz jak dokładnie nazywa się jego sklep wędkarski online, by móc bardzo dokładnie wykonać wszystkie ulotki. Projektowałem je przez trzy wieczory. Zajęcie było bardzo przyjemne ale przede wszystkim cieszyłem się, że sklep wędkarski mojego taty zostanie wypromowany w taki właśnie sposób.

Zanim tacie pokazałem ulotki to zleciłem ich druk. Zamówiłem druk tysiąca ulotek, które zostaną rozdane w całym naszym mieście. Dzięki temu jego sklep wędkarski będzie znany. Kiedy tata zobaczył ulotki to był pod wrażeniem. Bardzo mi dziękował za tę inicjatywę.