Profesjonalny kołnierz do masażu

Pracuję w biurze przy komputerze. Mój siedzący tryb pracy oraz pochylona pozycja odbija się negatywnie na moim kręgosłupie. Po pracy często nie mam siły na to aby iść na siłownię z powodu silnego dokuczliwego bólu karku. Regularnie chodzę na masaże lecznicze lecz są one bardzo drogie.

Medivon kołnierz do masażu karku 

kołnierz masujący medivonPraca przy biurku i wymuszona wielogodzinna pochylona pozycja nad ekranem monitora ma swoje negatywne skutki. Kark często tak bardzo mnie boli, że zapisuje się na wizyty u masażysty. Jednak takie wizyty są bardzo kosztowne i nie stać mnie na to aby co miesiąc chodzić na sesje zdrowotnego masażu. Postanowiłam rozejrzeć się za czymś z czego mogłabym regularnie korzystać w domu po pracy. Zakup jakiegoś sprzętu masującego był o wiele tańszy niż wizyty w gabinecie masażu leczniczego. Musiałam zakupić masażer który będzie skutecznie walczyć z dokuczliwym bólem karku i ramion. Koleżanka z pracy podczas rozmowy poleciła mi kołnierz masujący medivon. Kołnierz ten doskonale sprawdzał się przy chronicznym bólu ramion i karku. Usuwając napięcie mięśni. Oprócz tego że masujący kołnierz szybko niwelował ból mógł być używany również do masażu innych partii ciała. Między innymi do kręgosłupa lędźwiowego, łydek czy pleców. Efekty widoczne są niemal natychmiast i wystarczy aby masażera używać codziennie przez około piętnaście minut. Dzięki temu że baterie można ładować można masować się na kanapie lub zabrać sprzęt w podróż. Wygoda i łatwość użytkowania pozwala cieszyć się profesjonalnym masażem w zaciszu własnego domu. Używanie masażera jest niezwykle proste i przyjemne. Prosty w obsłudze pozwala dbać o zdrowy kręgosłup. 

Po rozmowie z koleżanką zakupiłam masażer. Mój ból karku przestał być tak dokuczliwy. Teraz po powrocie do domu używam masażera. Pomaga mi on się rozluźnić. Dzięki zakupowi zaoszczędziłam wiele pieniędzy na wizytę w gabinecie masażysty. Po regularnym stosowaniu mój kręgosłup przestał mi dokuczać i nie muszę się już zapisywać do gabinetu masażu leczniczego.