Profesjonalne szkoły nauki jazdy w Krakowie

Niedawno podjęła ważną decyzję. Chcę się nauczyć jeździć samochodem. Szukam teraz odpowiedniego ośrodka. Zależy mi na pomocy dobrego instruktora, który powie mi gdzie popełniam błędy, żebym mogła się poprawić. Już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę naukę. Jestem bardzo podekscytowana i zmotywowana do uzyskania nowego doświadczenia.

Dobre kursy nauki jazdy w Krakowie

nauka jazdy krakówSzkołę polecił mi kolega z pracy. Bardzo ją chwalił. Mówił, że jego syn po kursie tam zdał egzamin za pierwszym razem. Postanowiłam, że zapiszę się właśnie do tej szkoły. Jeśli tym czego szukamy jest nauka jazdy Kraków jest miejscem, gdzie działa wiele szkół. Trudno zdecydować się na wybór tej jednej dla siebie. Kurs wcale nie był drogi. Spodziewałam się, że zapłacę więcej. Kurs zaczął się kilka dni później. Teoria trwała trzydzieści godzin. Spotykaliśmy się popołudniami trzy razy w tygodniu. Prowadziła ją bardzo kompetentna wykładowczyni. Miała wiele lat doświadczenia jako kierowca i instruktor nauki jazdy. Potem przyszła kolej na jazdę. Moim instruktorem był mężczyzna zbliżony do mnie wiekiem. Na początku zapoznał mnie z budową samochodu, pokazał między innymi jak sprawdzić poziom oleju. Bałam się swojej pierwszej jazdy po mieście. Okazało się, że nie jestem taka zła w te klocki. Jeździło mi się bardzo przyjemnie. Co prawda raz zgasł mi samochód, ale się nie zestresowałam i szybko się poprawiłam. Instruktor często mnie chwalił i podpowiadał. Cieszę się, że trafiłam akurat na niego.

Kurs bardzo mi się podobał. Teoria minęła szybko i była ciekawa. Nauczyłam się wielu nowych rzeczy. Sama jazda szła mi bardzo dobrze. Nie popełniałam wielu błędów. Instruktor był ze mnie zadowolony. Czuję, że jestem dobrze przygotowana do egzaminu. Odbędzie się za kilka dni. Trochę się stresuję, ale jestem dobrej myśli.