Producent regałów z wizją

Miesiącu temu w naszej miejscowości po wielu latach zagospodarowana została stara hala. Powstała tam nowa firma zajmująca się produkcją materiałów sklepowych i wystawienniczych. Fakt ten wzbudził ogromny entuzjazm wśród mieszkańców miasteczka, ponieważ otworzyło się blisko pięćset nowych miejsc pracy.

Nowy producent regałów największym pracodawcą w mieście

regały magazynoweNowa firma jest w stu procentach polska. Założył ją pewien młody milioner pochodzący z Poznania, który traktuje swój nowy twór jako kolejną inwestycję. Nie jest to zwykła inwestycja, ponieważ właściciel jest ogromnym wizjonerem. Chce przede wszystkim rozwinąć małe, zapomniane przez wszystkich miasteczka, takie jak nasze, dając jej mieszkańcom przede wszystkim stałą, dobrze płatną pracę. Przedsiębiorstwo, w ramach zatrudnienia, oferować będzie pracownikom dodatkowe profity w postaci darmowych szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i z nauki języków obcych. Pierwszym ukłonem w stronę mieszkańców w trakcie powstawania hali, było ogromne zlecenie na regały magazynowe, złożone lokalnym przedsiębiorcom. Czym natomiast dokładnie zajmuje się firma? Podpisała ona kontrakt z organizatorami największy w Polsce targów i ma tam dostarczać regały wystawiennicze typu stojaki na ulotki, stojaki reklamowe i ekspozytory, co przyniesie miliony złotych zysku. Kolejnymi klientami są sieciowe markety, dla których firma będzie produkowała regały sklepowe najwyższej jakości.

Zapowiada się na to, że w naszej miejscowości nastąpią ogromne zmiany na plus. Podniesie się standard życia i ogólne wiedza mieszkańców. A wszystko to dzięki firmie założonej przez poznaniaka, która ze starej hali magazynowej, stworzyła serce życia targowego. Teraz żadne większe wydarzenia targowe nie będą miały miejsca bez regałów naszej rodzimej firmy.

Więcej informacji http://www.wist-online.com