Prezent dla niemowlaka – co wybrać?

Byłam ostatnio na dość dużych zakupach w galerii handlowej. Takie zakupy są dla mnie ogólnie rzadkością. Nie przepadam za chodzenie po sklepach. Dużo bardziej wolę zakupy przez internet. Jednak w sytuacji gdy kupuję buty jestem zmuszona do tego by pojechać do sklepu.

Co oferuje sklep dla niemowląt?

sklep dla niemowlątMieszkam W Warszawie i w tym mieście jest naprawdę dużo dobrych galerii. Jednak ja mam swoją ulubioną od lat. Po prostu wiem już mniej więcej gdzie jaki sklep się znajduję i nie muszę godzinami krążyć po galerii w poszukiwaniu odpowiedniego sklepu. Tym razem interesował mnie także niedrogi sklep dla niemowląt, po prostu moja dobra koleżanka niedługo miała urodzić a ja chciałam przy okazji tego, że jestem już w galerii kupić coś dla maleństwa. W sklepie tym był bardzo duży wybór dla dzieci. Były piękne kocyki dla dzieci w różnych kolorach i rozmiarach. Były też specjalne książeczki dla niemowląt, które wzbudziły moje nie małe zainteresowanie. Były także nosidełka dla dzieci, które wydawały mi się solidnym i niezwykle praktycznym prezentem, a dla starszej córki koleżanki była sprytna plastelina, która w sumie nadawała się dla dzieci w różnym wieku. No może nie dla niemowlaków. Ale dla troszkę starszych dzieci już tak. Zrobiłam zakupy, kupiłam dla maleństwa kocyk i nosidełko.W sumie nie miałam nawet pojęcia czy koleżanka ma takie nosidełko i kocyk. Ale pomyślałam sobie, że przecież od przybytku głowa nie boli. Zresztą doskonale pamiętam gdy moja córka była mała i mieliśmy trzy wózki spacerowe. Okazały się bardzo przydatne. po prostu jeden wózek był u nas w domu, jeden u jednej babci i jeden u drugiej.

 

Tym sposobem nie musieliśmy wozić wózka gdy gdzieś jechaliśmy. I przyznam, że było to bardzo wygodne rozwiązanie. Dlatego także myślę, że jeśli koleżanka będzie miała już nosidełko dla dziecka to dla drugiego też znajdzie się miejsce.