Prawnik udzielił mi porady prawnej

Z mężem doszliśmy do wniosku, że trzeba coś zmienić w naszym życiu, ponieważ nasze drogi za bardzo się rozeszły i należy od tej pory iść osobno przez życie. W mojej firmie zatrudniony jest radca prawny i postanowiłam się go poradzić.

Profesjonalna porada prawna u prawnika

prawnik

Mam mieszkanie w centrum Pruszcza Gdańskiego, które chciałabym zatrzymać, ale mąż również wykazuje duże zainteresowanie tym mieszkaniem. Radca prawny polecił mi kancelarię swojego znajomego, ponieważ jak stwierdził, pracują tam najlepsi adwokaci, którzy na pewno mi w tej sprawie pomogą. Zapytałam go ile kosztują takie porady prawne, ale powiedział, że mam się na niego powołać, to na pewno niewiele zapłacę. Bardzo się ucieszyłam i podziękowałam za pomoc. Kancelaria mieści się w centrum Pruszcza Gdańskiego, dlatego zaraz po pracy się tam udałam. Przywitał mnie skuteczny prawnik – Pruszcz Gdański, który właśnie skończył jakąś rozmowę telefoniczną z klientem. Poszliśmy do jego biura, ażeby porozmawiać. Opowiedziałam mu o swojej sytuacji i zaznaczyłam, że zależy mi jedynie na zachowaniu mieszkania. Dowiedziałam się, że w takiej sytuacji adwokat będzie mi bardzo potrzebny, ponieważ samodzielnie mam nikłe szanse na sukces. Powiedział, że w tej kancelarii pracują najlepsi adwokaci i przydzieli mi takiego, który na pewno wygra dla mnie sprawę. Ucieszyłam się i zdecydowałam na podjęcie współpracy. Kiedy następnego dnia przyszłam do pracy, to radca prawny w tym czasie miał akurat wolne, więc podeszłam do niego, ażeby mu podziękować.

Powiedziałam, że za porady prawne nic nie zapłaciłam i dodatkowo zostanie mi przydzielony prawnik, który pomoże wygrać mi sprawę z mieszkaniem. Byłam bardzo wdzięczna i czekałam na dalszy rozwój wypadków. Mąż wie, że będę walczyła o to mieszkanie i pewnie po jego stronie będzie osoba, która mu pomoże.