Pracuję przy produkcji ortopedycznych butów

Ja to od zawsze jakoś nie mogłem utrzymać żadnej pracy na dłużej. Szybko się nudziłem a ostatecznie składałem wypowiedzenie. Kiedy Marysia zaproponowała mi pracę w swoim przedsiębiorstwie to wiedziałem, że nareszcie mogę się ustatkować.

Praca przy produkcji butów ortopedycznych mi bardzo odpowiada

buty korekcyjne dla dzieciJestem dość pracowitym człowiekiem i jeżeli mam do czynienia z zajęciem, które mi odpowiada to przykładam wszelkich starań, by pracować najlepiej. U Marysi w przedsiębiorstwie produkowane jest obuwie ortopedyczne i cieszyłem się, że mogę zasilić grono pracowników, którzy się tym zajmują. Nie posiadałem żadnego doświadczenia, ale to nie stanowiło żadnego problemu. Został mi przydzielony opiekun, który nadzorował moją pracę oraz udzielał mi wielu istotnych wskazówek. Bardzo sprawnie wdrożyłem się w obowiązki i samodzielnie potrafiłem obsługiwać wszystkie urządzenia. Po tym, jak mogłem już pracować samodzielnie to dostałem podwyżkę. Teraz miałem stawkę za godzinę taką samą jak inni pracownicy i byłem bardzo zadowolony. Praca przy produkcji obuwia ortopedycznego bardzo mi odpowiada. Jest to ciekawe zajęcie i działam w dobrym celu. Wiem, że dzięki mojej pracy ludzie mogą żyć zdrowo a to jest ważne. W przedsiębiorstwie u Marysi to czuję, że zagrzeję miejsce na dłużej. Poznałem tutaj całe mnóstwo interesujących osób i z niektórymi się nawet zaprzyjaźniłem. Marysia powiedziała mi, że planuje przyjąć kilku praktykantów do produkcji butów ortopedycznych i pytała czy ich wdrożę. Dla mnie to ogromny zaszczyt.

W firmie u Marysi pracuję już trzeci rok. Na dzień dzisiejszy zarządzam zespołem pracowników, którzy mi podlegają. Praca ta jest dla mnie doskonała i cieszę się, że Marysia zaoferowała mi zatrudnienie. Teraz dopiero jestem szczęśliwy.

Sprawdź sklep.zdrowebuciki.pl ofertę