Poznaję szczegółowe informacje o grzejnikach pokojowych, które będę sprzedawać

Koleżanka powiedziała mi, ze jej mąż dostał awans w firmie, której pracuje. Jest teraz kierownikiem sprzedaży. Ja akurat poszukuje pracy i koleżanka miała się zorientować czy w firmie męża nie poszukują handlowców. Ja pracuję jako przedstawiciel handlowy już od dziewięciu lat.

Praca w sprzedaży grzejników pokojowych

grzejniki pokojoweMam spore doświadczenie. Wiem jak należy rozmawiać z klientami, żeby przekonać do zakupu poszczególnych towarów. Koleżanka zadzwoniła do mnie na drugi dzień i powiedziała mi, że jej mąż potrzebuje handlowców do swojego zespołu. Umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjna kolejnego dnia. Bogdan powiedział mi, że firma zajmuje się sprzedażą grzejników. Grzejniki, które firma sprzedaje klientom są na prawdę dobrej jakości. Bogdan pokazał mi statystyki i jestem pod wrażeniem jaką opinią atrakcyjne grzejniki pokojowe cieszą się wśród klientów. Grzejniki dekoracyjne są nowością w sprzedaży. Klienci są nimi zainteresowani. Dla początkujących handlowców firma oferuje szkolenia produktowe. Szkolenia są prowadzone przez najlepszych specjalistów, którzy znają się bardzo dobrze na branży. Firma zapewnia handlowcom auta służbowe. Nie muszę ze sobą do klientów wozić grzejników. Będę pokazywać im katalogi. Grzejnik należy zakupić dobrej firmy bo to jest inwestycja na lata. Jestem ciekawa jak będzie wyglądało szkolenie produktowe. Poczytałam trochę artykułów odnośnie grzejników. Grzejniki są potrzebne w każdym pomieszczeniu i to jest branża, która będzie zawsze potrzebna. Grzejniki pokojowe szczególnie są zamawiane przez deweloperów, którzy korzystają z wielu programów rządowych i budują różne mieszkania i domki.

Bogdan zapewnił mi także telefon służbowy bo muszę być w stałym kontakcie z klientami, których zdobędę. Szkolenie produktowe o grzejnikach było bardzo ciekawe. Dowiedziałam się wielu cennych informacji.