Potrzebowałam nowych drzwiczek meblowych

Mam w domu bardzo starą szafkę nocną. Pamięta ją jeszcze moja babcia. Przez ten czas szafka trochę się już zniszczyła. Ostatnio poluzowały się w niej drzwiczki, które wypadły z zawiasów. Postanowiłam je wymienić, ponieważ nie opłacało się ich naprawiać. Wiedziałam jednak, że w żadnym sklepie nie znajdę pasujących, gotowych drzwiczek do tak starej szafki.

Kupno drzwiczek meblowych na wymiar

drzwiczki meblowe na wymiarDoszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będą dla mnie drzwiczki meblowe na wymiar. Postanowiłam poszukać osoby, która takie drzwiczki wykona i zamontuje je w mojej szafce. Moja przyjaciółka z pracy, dała mi namiary na bardzo dobrego stolarza, który zajmuje się takimi renowacjami. Od razu zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu, ponieważ zapewniła mnie ona, że pracuje on na wysokojakościowych, solidnych produktach i ma niskie ceny za swoje usługi. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy i jeszcze tego samego dnia, przyjechał do mnie do domu, żeby wziąć wymiar drzwiczek. Wstępny projekt otrzymałam już kilka dni później. Wtedy też uzgodniłam z nim, że drzwiczki zostaną wykonana z solidnego, drewnianego tworzywa, a także będą zaimpregnowane i pomalowane na wybrany przeze mnie kolor. Ostatecznie już kilka dni później otrzymałam gotowe drzwiczki do szafki.

Muszę przyznać, że byłam z nich bardzo zadowolona. Drzwiczki były w pełni dopasowane do szafki. Zamykały się dokładnie i posiadały wygodną klamkę. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się zamówić drzwiczki na wymiar, ponieważ zawsze jest to gwarancja, że mebel będzie idealnie skomponowany. Moja szafka wyglądała jak nowa mimo, że miała już wiele lat. Nawet po dłuższym czasie nic się nie dzieje z zamontowanymi w solidny sposób drzwiczkami.