Poszukiwania agencji nieruchomości

Postanowiliśmy z mężem sprzedać dom na wsi i przeprowadzić się do mieszkania w bloku. Mieliśmy już swoje lata i zajmowanie się dużym domem oraz podwórkiem, było dla nas coraz trudniejsze. Zupełnie nie wiedzieliśmy jednak, jakie formalności związane ze sprzedażą mieszkania musimy załatwić. Postanowiliśmy więc znaleźć jakaś bardzo dobrą agencję nieruchomości, która by nam z tym pomogła.

Gdzie w Krakowie znajdziemy agencję nieruchomości?

agencje nieruchomości krakówBez problemu udało nam się znaleźć odpowiednią agencje nieruchomości Kraków to duża miejscowość, dlatego takich firm jest bardzo dużo w tej okolicy. Nasza dotychczasowa sąsiadka poleciła nam bardzo dobre miejsce. Była to zaufana agencja, która sprzedażą mieszkań w tej okolicy zajmowała się już od wielu lat. Kompleksowo podchodzili oni do tego zagadnienia i można było uzyskać tam niezbędną pomoc zarówno urzędową, jak i związaną z wystawieniem domu na sprzedaż. Zgłosiliśmy się z mężem do tej agencji jeszcze tego samego dnia. Doświadczony i kompetentny agent nieruchomości powiedział nam, co i w jakiej kolejności musimy zrobić. Pomógł nam zrobić odpowiednie zdjęcia i napisać treść ogłoszenia. Już kilka dni później pojawili się pierwsi potencjalni klienci, którzy chcieliby kupić nasz dom.  Agent oprowadzał ich po domu. Szybko znalazła się młoda para, która zdecydowała się dokonać transakcji. Byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się tak szybko to załatwić.

W agencji nieruchomości pomogli nam załatwić wszystkie czynności notarialne i urzędowe związane z transakcją kupna – sprzedaży domu. Ich prawnicy sporządzili dla nas odpowiednie umowy i byli obecni na każdym etapie załatwiania formalności. Dzięki temu czuliśmy się pewnie i bezpiecznie. Przy kupnie mieszkania w bloku z pewnością skorzystamy z pomocy tej agencji.