Postanowienie, inwestycja i fotobudka

To była świetna inwestycja. Postanowiliśmy, że oprócz pięknej sukni i sali ślubnej, fantastycznego fotografa stanie na naszym weselu fotobudka. Uznałam, że jest to fantastyczna zabawa i musimy z niej skorzystać, gdyż pamiątki z wesela ma się przecież na całe życie, zatem nie ma co oszczędzać na wspomnieniach.

Fotobudka z masą gadżetów

fotobudkatak zdecydowaliśmy i zaczęliśmy szukać. Taka fotobudka na wesele stała się ostatnio bardzo popularna i znaleźliśmy parę firm. Katowice i Kraków to miasta, w których takich firm za wiele nie ma, więc musieliśmy wynająć taką fotobudkę z Poznania. Zasady byłym proste, fotobudka musi być oddana w takim stanie w jakim ją wypożyczyliśmy, inaczej pokryjemy koszty jakichś uszkodzeń. Do fotobudki dołączona była cała masa gadżetów. Okazało się, że był to świetny pomysł. Co prawda nasz fotograf, z resztą polecony przez naszą dobrą przyjaciółkę sprawdził się i zrobił miliard pięknych zdjęć, ale jednak najswobodniej czyli się goście przed tą fotobudką, mamy stamtąd całe mnóstwo na prawdę zabawnych zdjęć, widać, że goście świetnie się bawili. Poza tym nasz wodzirej był fantastyczny. Potrafił największych nudziarzy wyciągnąć z przed stołu i zaprosić do tańca. Znał mnóstwo zabaw weselnych i wszyscy na prawdę świetnie się bawili.

Muzyka tez była fantastyczna i nie można było usiąść, wodzirej musiał robić przerwy inaczej nikt nie schodziłby z parkietu w ogóle. Na zakończenie każdy gość dostał po prezencie w postaci alkoholu i drobnej pamiątki związanej z państwem młodym. Goście długo chwalili nasze wesele.

Więcej o fotobudce www.photomadness.pl