Pośredniczę przy sprzedaży mieszkań

Jestem pośredniczką i handluję wszystkim czym się da. Mam swoją stronę internetową gdzie wrzucam nawet oferty pracy w Krakowie i okolicach. Nawet swoje ogłoszenia umieszczam, teraz też będę musiała, bo na stałe się przeprowadzam i sprzedam mieszkanie w Krakowie, które jest dla mnie za małe.

Sprzedam każde mieszkanie

sprzedam mieszkaniePoczątkowo chciałam je wynajmować, ale ostatecznie zdecydowałam, że jednak sprzedam mieszkanie, ponieważ nie miałabym czasu na inną formę. No tak jeszcze samochody. Mam dwa samochody i tak naprawdę do niczego nie są mi potrzebne, więc póki jestem w Krakowie to sprzedam auto, którym mało jeżdżę. Moja siostra mieszka nadal w Krakowie i nie zamierza się stamtąd wyprowadzać. Ma fajne mieszkanie i twierdzi, że praca w Krakowie jest bardzo dostępna i nawet jak w obecnej firmie coś pójdzie jej nie tak to raz dwa znajdzie coś innego. Kiedy pojechałam do biura to już miałam do zrobienia liczne oferty pracy, które były dostępne w Krakowie, więc od razu się za to zabrałam. Zadzwoniła moja stała klientka z miasta i mowiła o nowoczesnych domach na sprzedaż w Krakowie. Chciała, abym jej w tym pomogła. Oczywiście zajęłam się tym od razu, ponieważ cenię sobie współprace z tą klientką. Oni z mężem bardzo często kupują lokale mieszkalne i nimi handlują później. Kasa pewnie z tego jest porządna. W pracy pomaga mi Mateusz, który jest informatykiem i odpowiada za wszystko w sumie co z tym związane. Nawet wrzuca oferty pracy na stronę oraz ogłoszenia typu sprzedam auto albo kupię.

 

Z Mateuszem bardzo dobrze mi się pracuje, ponieważ doskonale się dogadujemy i chyba jeszcze nigdy nie było żadnego nieporozumienia między nami. Mateusz ma dziewczynę, która bardzo często odwiedza go w pracy. Zupełnie mi to nie przeszkadza, bo Mateusz wykonuje wszystkie swoje obowiązki na czas.