Pomagam w wyborze sprawdzonego kamerzysty na wesele

Moja przyjaciółka szykuje wesele. Wesele będzie na sto osób. Rodzina jej narzeczonego jest bardzo duża. Wesele organizują w nowoczesnej restauracji w centrum miejscowości Lublin. Z tego co się orientuje na wesele chcą przeznaczyć sporą kwotę pieniędzy.

Kamerzysta na wesele jest dyskretny

kamerzysta na weseleWesele pomagają im zorganizować jego rodzice. Asia poprosiła mnie o pomoc w szukaniu kamerzysty. Kamerzysta powinien być dyspozycyjny i mieć głowę pełna pomysłów. Kamerzysta ma towarzyszyć przy przygotowaniu do ślubu a także na całym weselu i poprawinach. Przyjaciółka chce także filmowanie sesji zdjęciowej w plenerze. Wideofilmowanie ma być organizowane dobrym sprzętem a także filmik który ma być zmontowany ma być nowoczesny. Sprawdzony kamerzysta na wesele lublin musi być dyskretny. Nie może napadać na gości ani ich stresować. Filmowanie ślubów musi być dla kamerzysty pasją. Przyjaciółce zależy na kimś znanym ze sporym doświadczeniem. Chciałaby obejrzeć najlepiej kilka jego prac. Nie wiedziałam czy uda nam się znaleźć kogoś kto spełni wszystkie wymagania mojej przyjaciółki. Wczoraj byłyśmy na spotkaniu z Arturem. Ma dwadzieścia trzy lata i filmowanie ślubów to jego hobby ale Asia stwierdziła że jest za młody i ma za małe doświadczenie. Michał trzydziestoletni kamerzysta wideofilmowanie traktuje tylko jako prace i jest mało kontaktowy. Byłam z nią tez na spotkaniu z Markiem. Moim zdaniem to idealny kamerzysta na wesele. uśmiechnięty, kontaktowy i uważałam że ma ciekawe pomysły. Wydawał mi się delikatny i uważałam, że filmowanie z jego udziałem będzie strzałem w dziesiątkę.

Znalazłam sporo pozytywnych opinii na jego temat. na szczęście Asia zobaczyła filmowanie ślubów w jego wykonaniu i jej się także spodobał. Bałam się że znowu nie będzie jej coś pasować i trzeba będzie szukać kogoś nowego.