Poleasingowy monitor dla grafika i biura

Monitor to urządzenie, które daje możliwość komunikacji użytkownikowi z komputerem. Głównym zadaniem monitora jest przekazywanie bezpośrednio wizualizacji uruchomionego oprogramowania komputera. Takie urządzenie spotkać możemy zarówno w domu jak i w pracy.

Używany monitor dla grafika i biura

monitory poleasingoweWbrew opinii dobry monitor dla grafika, czy biura wcale nie musi kosztować fortunę. Wybierając monitor dla grafika będzie miał zupełnie inne parametry niż monitor przeznaczony do pracy w biurze. Takie monitory dla grafika powinny posiadać jak najwięcej IPS, które pozwala na lepsze kąty widzenia oraz odwzorowanie kolorów. Monitory te powinny posiadać co najmniej 23 cale, które w połączeniu z rozdzielczością FULL HD zapewnią świetne narzędzie do pracy. Warto dodać, że monitor dla grafika powinien mieć minimum 250 nitów, ale im więcej tym lepiej tym lepiej. Ważne jest by również zwrócić uwagę na to, że taki monitor musi równomierne podświetlenie ekranu oraz kontrast. Zupełnie inaczej jest w przypadku monitorów do biura. Takie monitory powinny mieć od 19 do 23 cali i ważne by były wyposażone w obraz o rozdzielczości FULL HD. Matryca monitora powinna być wykonana w technologii TN. Ważne jest by monitor biurowy posiadał możliwość ręcznego ustawiania oraz dodatkowe porty HDMI, DVI i D-SUB. Takie monitory poleasingowe zazwyczaj posiadają 12 miesięczną gwarancję. Zanim ponownie zostaną wystawione na sprzedaż przechodzą gruntowy przegląd techniczny w celu zapewnienia jak najlepszej jakości. Firmy te również zapewniają sprzedaż poleasingowe komputery, laptopy, drukarki, czy też stacje dokujące.

Dlatego rozważając zakup monitora do pracy warto uwzględnić wszystkie kwestie łącznie z możliwością zakupu monitora poleasingowego. Stanowi to idealne rozwiązanie dla osób szukający tani sprzęt pod względem ceny i jakości.