Pokonaj kompleksy z medycyną estetyczną

 

W dzisiejszych czasach nauka, a co za tym idzie medycyna rozwijają się w zawrotnym tempie. Co chwilę możemy przeczytać o nowych i rewolucyjnych sposobach leczenia. Medycyna estetyczna także poszła z duchem czasu i niegdysiejsze operacje przemieniły się w szybkie i bezbolesne zabiegi.

Zalety, jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna

zabiegi medycyny estetycznej bydgoszczMy, kobiety, tak już mamy, że zawsze znajdziemy jakiś ubytek w naszym wyglądzie. Czasami dla mężczyzn, czy otoczenia coś, co nadaje kobiecie uroku, dla niej samej będzie tragicznym kompleksem. Tak było w moim przypadku, ponieważ nie potrafiłam pogodzić się z wyglądem mojego nosa. Przyjaciele mówili, że zadarty nos do góry jest bardzo pożądany wśród kobiet oraz, że bardzo pięknie z nim wyglądam, jednak ja nie czułam się wcale piękna. Wręcz przeciwnie. Uważałam swój nos za ogromne nieporozumienie, które swoim wyglądem przypominało mamucią skocznię narciarską. W moim mieście znajduje się parę klinik oferujących zabiegi medycyny estetycznej Bydgoszcz pod tym względem jest bardzo bogaty w oferty miejsc, w których możemy się raz na zawsze pozbyć kompleksów. Z początku chciałam, aby mój nos poddać po prostu operacji polegającej na zlikwidowaniu jego zadarcia. Tymczasem lekarz zaproponował mi o wiele tańszą i zdrowszą alternatywę tłumacząc, że naprawdę z moim nosem nie jest bardzo źle, ale możemy wprowadzić małą i bezpieczną poprawkę. Polegała ona na wyrównaniu wielkości kości nosowej z zadarciem, co da naturalne wrażenie prostego nosa. Zabieg trwał dosłownie kilka chwil i polegał na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Co więcej, okazał się niemalże zupełnie bezbolesny, a ja dosłownie po dziesięciu minutach miałam taki nos, o jakim zawsze marzyłam. Byłam wniebowzięta!Mój nos wcale nie wygląda na większy, a nawet powiedziałabym, że za jego sprawą moja twarz wygląda całkowicie proporcjonalnie.

Nie przypomina już zjeżdżalni, a jest prosty i zgrabny. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest fakt, że efekt jest jedynie tymczasowy. To wcale nie jest wada, ponieważ w razie, gdyby nie spodobały nam się skutki operacji, nie możemy zbyt wiele zrobić, zaś w przypadku zabiegów tymczasowych, wystarczy po prostu odczekać kilka miesięcy, aż wszystko wróci do normy