Pojawienie się nowej drukarni w mieście

U nas w galerii handlowej to już było sporo sklepów. Była to nowa galeria i było jeszcze sporo lokali do wynajęcia. Kiedy dowiedziałam się, ze lokal obok został wynajęty to byłam bardzo ciekawa jaka firma tam się pojawi. Powierzchnia lokalu była największa na piętrze.

Wiele osób korzystało z usług drukarni

drukarnia toruńPo kilku dniach zauważyłam, że lokal wynajęła jakaś duża drukarnia toruń i uznałam, że to świetne miejsce. Do naszej galerii przychodziło codziennie mnóstwo osób i ludzie mieli różne potrzeby. Codziennie obserwowałam jak do drukarni przychodzą różni ludzie. W zasadzie to w tym miejscu był zawsze największy ruch. Pewnego razu postanowiłam tam zajrzeć, żeby się przywitać i sprawdzić co mają w ofercie. Przywitała mnie młoda kobieta, która jak się okazało była właścicielką tej drukarni. Bardzo dobrze nam się rozmawiało i dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy. Drukarnię ta kobieta od samego początku prowadziła sama. Zaciągnęła spory kredyt na zakup urządzeń, ale wszystko już zdążyła spłacić. Dlatego mogła pozwolić sobie na wynajęcie lokalu w tak prestiżowym miejscu. Dowiedziałam się nawet, że niedawno odwiedził ją jakiś znany pisarz. Zlecił jej druk swojej najnowszej książki, która lada dzień miała pojawić się w księgarniach. Aleksandra miała sporo pracy, ponieważ ruch u niej był ogromny. Cieszyłam się, że mam taką fajną osobę obok i nawet codziennie spotykałyśmy się na chwilę, ażeby porozmawiać. Jej drukarnia była bardzo dochodowa co było widać od razu. Dobrze jej się powodziło.

Aleksandra po roku kupiła lokal w centrum miasta gdzie się przeniosła. Stać ją było na taki wydatek i uznała, że woli mieć swój lokal niż go wynajmować. To było bardzo rozsądne posunięcie, ponieważ w nowym miejscu powodziło jej się jeszcze lepiej.