Pobyt w komfortowym hotelu

Wyniki sprzedażowe zawsze miałam na poziomie zadowalającym, ale nie byłam najlepsza. Kierownik nie raz organizował konkursy, w których można było wygrać jakieś fajne nagrody. Udawało mi się czasami załapać na jakiś voucher do restauracji czy wejściówkę do kina.

Weekend spędzony w luksusowym hotelu 

hotel FromborkPod koniec roku sprawa wyglądała bardzo poważnie, ponieważ do wygrania był pobyt w jednym z najlepszych hotelu we Fromborku. Do użytku miała być sauna, basen i spa. Chciałam wygrać konkurs i odwiedzić ten luksusowy hotel Frombork nie był daleko i mogłam nawet pojechać samochodem. Starałam się jak nigdy i dzięki temu udało mi się zająć pierwsze miejsce. Wygrałam weekend w hotelu ze wszystkimi udogodnieniami i zamierzałam ten czas wykorzystać jak najlepiej. Spakowałam się już w czwartek wieczorem, żeby następnego dnia ruszyć do hotelu. Kiedy dotarłam na miejsce, to zameldowałam się w recepcji. Moja firma wynajęła i opłaciła dla mnie apartament, który oferował wszystkie udogodnienia. Cały hotel był bardzo komfortowy i byłam zachwycona faktem, że mogłam spędzić czas w takim miejscu. W apartamencie było wyjście na taras z pięknymi widokami. Byłam tak szczęśliwa i nawet czułam się jak celebrytka. Hotel oferował bardzo dużo a ja zamierzałam korzystać ze wszystkich luksusów. W pierwszej kolejności wybrałam się na basen a później do spa. Kolację zjadłam w hotelowej restauracji i zamówiłam sobie najdroższe danie. To był najlepszy weekend w moim życiu.

W pracy wszystkim opowiedziałam o hotelu i nawet kierownik słuchał mnie z uwagą. Przyznałam, że to była najlepsza nagroda i zamierzam w przyszłości zawsze osiągać najlepsze wyniki sprzedażowe. Warto było dla takich nagród się starać. Reszta pracowników również zaczęłam się bardziej starać.