Płoty z materiału ocynkowanego i drewna

Dom bez ogrodzenia jest niczym zamek bez fosy i łózko bez materaca. Ważny jest montaż odpowiedniego ogrodzenia, aby wydzielić granice swojej działki, zapobiec wchodzeniu na nią intruzom oraz zapewnić sobie komfort mieszkania. Wydzielenie stref daje poczucie spokoju i sprawowania kontroli nad własnym majątkiem.

Ogrodzenia panelowe 

ogrodzenia panelowe śląskPopularne, ponieważ łatwe w montażu jest ogrodzenie panelowe drewniane, bądź metalowe ocynkowane. Jego instalacja wokół domu jest trywialna. Wystarczy umieścić panel pomiędzy dwoma słupkami ocynkowanymi, w płycie betonowej, prefabrykowanej, która połączona jest betonowymi łącznikami. Poza płytą prefabrykowaną, panel ogrodzeniowy można umieścić ogrodzenie w przygotowanym wcześniej murku, wykonanym z kamienia, bądź betonu. Ogrodzenie panelowe może przypominać murowane. Poprzez użycie kamiennych lub ceglanych słupków zamiast ocynkowanych. Ogrodzenia panelowe Śląsk, wykonane z drewna użyte mogą być również jako osłona balkonowa lub dekoracja płotu z siatki. Zakrycie siatki jest często praktykowanym zabiegiem, gdyż nie pasuje ona do większości zabudowań, a wymiana całego ogrodzenia na nowy jest kosztowną inwestycją. Ogrodzenia drewniane są bardzo modne i estetyczne, a także sprawiają wrażenie, ze dom jest bardziej przytulny, niż te wykonane z ocynkowanego materiału. Jednak ocynkowane panele są bardziej nowoczesne i praktyczne, sprawiają że przestrzeń nie jest niczym zaburzona. Ich srebrny kolor idealnie współgra z otoczeniem i zapewnia przejrzystość.

Materiał antykorozyjny, z jakiego wykonane jest owe ogrodzenia czyni go odpornym na czynniki zewnętrze, co jest niezmiernie ważne, gdy chce się, aby ogrodzenie służyło przez długie lata i wyglądało estetycznie. Panel 3D jest trudniejszy w montażu niż tradycyjny, lecz jest modernistyczny i pasuje do domów awangardowych.