Planuję wyjazd w góry i potrzebuję fotelik rowerowy

Dzisiaj znalazłam w skrzynce bardzo ciekawy katalog. Katalog należał do galerii handlowej Raz na kwartał galeria przygotowuje katalog ze wszystkimi rzeczami, które można u nich kupić. Mnie interesowały sprzęty, które można wykorzystać w trakcie wycieczek lub obozów.

Foteliki rowerowe w katalogu

Foteliki rowerowe bobikeMoja córka niedługo ma wakacje i chcemy ja zabrać na rodzinny biwak. Jedyna przeszkoda jest fakt, że moje najmłodsze dziecko ma dopiero dwa lata i spanie pod namiotem z Marcinkiem nie wchodzi w grę. Mąż wpadł na pomysł aby wynająć pokoje w pensjonacie, w którym będzie możliwość zostawienia namiotu, żeby córka mogła chociaż trochę zobaczyć jakby to było spać w namiocie. Udało nam się w Zakopanym wynająć pokoje w pensjonacie agroturystycznym. Muszę kupić dla syna nosidło turystyczne. W katalogu były nosidła turystyczne z daszkiem są idealne na wędrówki po górach. Daszek osłania główkę przed słońcem to bardzo ważne dla tak małych dzieci. Nosidło dla dzieci turystyczne można także w sklepie wynająć. Płaci się wynajem za każdy dzień. Cena jest dużo niższa a przecież nie będę z nosidła turystycznego korzystać jak tylko w te wakacje. Później syn już pewnie nawet nie będzie chciała siedzieć w nosidle. Marcinek jest bardzo żywiołowym chłopcem. W sklepie, w którym spodobały mi się nosidła wpadły mi w oko jeszcze dwie rzeczy. Plecaki turystyczne dla dzieci były w promocyjnej cenie i postanowiłam zapisać na moją listę. Dla córki wezmę większy ale dla syna tez chciałabym coś poszukać. Interesują mnie jeszcze śpiwory turystyczne dla dzieci. W katalogu nie było cen więc nie wiem na jaki wydatek mam się nastawiać w katalogu zwróciłam uwagę także na solidne foteliki rowerowe bobike.

Były dosyć drogie ale można z nich korzystać do szóstego roku życia. Można je montować na przód i na tył roweru. My z mężem lubimy jeździć na rowerach. Córka już jeździ na swoim a dla synka do tej pory nie kupiliśmy fotelika.