Placówka bankowa z nowoczesnymi drzwiami

 

Na finansach znałem się wyjątkowo dobrze i właśnie dlatego udało mi się awansować. Zostałem dyrektorem nowo otwartej placówki bankowej i byłem szanowanym człowiekiem. Potrafiłem samodzielnie sporządzić umowę kredytową, którą nawet pochwalił prawnik. Byłem naprawdę świetny.

Sprowadzenie nowoczesnych drzwi z Kielc

drzwi w KielcachNowa placówka była dobrze umiejscowiona, co było zasadniczym plusem. Zabezpieczenia jednak mi nie pasowały a głównie rozchodziło się o drzwi wejściowe. Nie posiadały one odpowiednich zabezpieczeń a szyba była zdecydowane za cienka. Łatwo można było ją zbić. Najważniejszą sprawą więc, był zakup nowych drzwi w Kielcach, gdyż mieściła się tam firma, która produkowała antywłamaniowe drzwi. W banku może i nie było ogromnej gotówki, nie mniej jednak zabezpieczyć placówkę trzeba było. Skontaktowałem się z właścicielem firmy, ponieważ zależało mi, żeby nowe drzwi zewnętrzne w placówce bankowej zostały zamontowane jak najprędzej. Drzwi gotowe były od ręki, co mnie cieszyło. Musiałem je jeszcze sprowadzić z Kielc, ale nie miałem transportu. Skontaktowałem się od razu z bratem. Współpracował z firmami transportowymi i mógł mi kogoś polecić. Drzwi udało się sprowadzić tego samego dnia. Wykwalifikowani pracownicy zajęli się montażem nowych drzwi zewnętrznych. Bank poniósł koszty związane z zakupem i sprowadzeniem specjalistycznych drzwi antywłamaniowych, ale to był zdecydowanie potrzebny wydatek. Placówka dzięki temu była w pełni zabezpieczona.

Do banku zgłaszało się wielu klientów i lokalizacja zdecydowanie była odpowiednia. W ciągu miesiąca zostało udzielonych pięćdziesiąt kredytów i otwartych ponad sto kont. To był zadowalający wynik, ale zamierzałem osiągać jeszcze więcej w kolejnych miesiącach. Taki był właśnie mój plan.