Pies i fryzjer dla psów

Od lat trwa batalia pomiędzy zwolennikami psów i kotów. Ja kocham wszystkie zwierzęta, jednak bardziej skłaniam się ku psom. Pies jest przede wszystkim zwierzęciem, które powinno mieszkać w odpowiednich dla niego warunkach.

Fryzjer dla psów to spora wygoda

fryzjer dla psówCzasem ktoś kupuje rasę kompletnie nieprzystosowaną do życia w bloku, a potem narzeka, że pies jest nieszczęśliwy. Jeśli decydujemy się na jakiegoś pupila, musimy go wybrać przede wszystkim rozsądnie. Nie jest to rzecz, którą możemy oddać gdy nam się znudzi. Zwierze się do nas przywiązuje, więc musimy naprawdę rozważnie dobierać sobie naszych małych przyjaciół. Pies jest przede wszystkim dla ludzi aktywnych. Kocha spacery, łapanie piłek niezależnie od rasy. Czasem potrzebuje snu, jednak musimy liczyć się też z częstymi spacerami. Niektóre rasy mają bardzo wiele wad genetycznych, trudne zachowania itp. Warto poczytać przed przygarnięciem danej rasy. Niektóre będą musiały udawać się nawet na strzyżenie psów. Niekoniecznie jak fryzjer dla psa to od razu pudel. Wiele psów tego potrzebuje. Zresztą psi fryzjer to spora wygoda, bo my sami prędzej byśmy mu zrobili krzywdę. A jeśli fryzjer dla psów jest dla nas zbyt dziwny, to naszym przyjacielem powinien zostać kot. To prawdziwe leniuchy. Jeśli mieszkamy w dużym mieście jak Kraków i mamy raczej małe mieszkanko, to kot na pewno się w nim odnajdzie. Zazwyczaj całe dnie przesypia, a tylko nocą się uaktywnia. Czasem trudno wtedy zasnąć, więc warto zamykać go w innym pomieszczeniu. Tak naprawdę musimy tylko sumiennie czyścić kuwetę, karmić i to wszystko.

Kot co prawda lubi się czasem z nami bawić, ale to rzadkość. Woli spać u nas na kolanach i spacerować po najmniejszych zakamarkach. Wystarczy mu mała zabawka, a najczęściej bawi się tym co znajdzie. Po tym wstępie już każdy z nas wiedziałby, jakie zwierzę jest dla niego.

Więcej na ten temat wie fryzjer dla psów – salondlapieskow.pl