Organizuję szkolenia Scrum

Witajcie na tym blogu poświęconym szkoleniom prowadzonym w różnych firmach. W dzisiejszym odcinku wpisów przedstawię wam, jak wyglądają szkolenia z mojej perspektywy, czyli osoby, która prowadzi takie szkolenia.

Szkolenia Scrum są dla mnie idealne

szkolenia scrumMoim zadaniem, jak i pracą, którą się na co dzień zajmuje jest prowadzenie między innymi Professional Scrum Master w różnych firmach. Również czasem zdarza się, że prowadzę szkolenia typu Professional Scrum Product Owner czy tak zwane Scaled Professional Scrum. Jeśli byście chcieli, aby również w waszej firmie prowadziła szkolenia, to posiadamy stronę internetową, na której można się dowiedzieć wielu informacji, jak takie szkolenia typu PSPO zamówić, czy jak one będą wyglądać. Takie informacje można znaleźć pod adresem jakim jest strona Scrum.org. Zainteresowanych, oczywiście zapraszam 🙂 Jednak wracając do mojej pracy. Szkolenia w firmach najczęściej trwają całe dnie. Jednak dla mnie taka praca nie jest męcząca, pomimo że muszę się sporo nagadać. Lubię naprawdę dużo mówić, więc prowadzenie szkoleń, jak na przykład Professional Scrum Master są wręcz dla mnie idealne. Wiadomo, że podczas takich szkoleń są przerwy. Gdyby nie one myślę, że moi słuchacze byli by bardzo zanudzenie. Do tego na takich przerwach można napić się kawy, czy coś zjeść. Wiem, że nieraz słuchacze na szkolenia w firmach przychodzą tylko na tak zwaną darmową wyżerkę. Jednak większość słuchaczy na szczęście chce się wiele dowiedzieć, gdyż chce się doskonalić zawodowo i być coraz to lepszymi w tym co robią na co dzień.

Dlatego uważam, ze szkolenia typu Professional Scrum Product Owner są bardzo potrzebne i ważne wielu firmach. A do mojej pracy podchodzę z misją, aby przekazać ludziom jak najwięcej moje wiedzy i trików. Lubię organizować szkolenia w firmach, bo zawsze to wiąże się z wieloma doświadczeniami różnego rodzaju.