Oprogramowanie dla gastronomii

Celem każdego biznesu jest osiągnięcie jak największego zysku. Szczególnie trudną w prowadzeniu branżą jest gastronomia, w której udaje się przetrwać jedynie najlepszym. Kuchnia i dział sprzedaży powinien ze sobą ściśle współgrać.

Co zawiera program PC- Gastrom?

oprogramowanie pc-gastronomW barze czy małej knajpce, przeważnie jest jedno stanowisko kasowe, które obsługuje sprzedawca, będący także kelnerem. W takiej sytuacji nie jest potrzebne byt skomplikowane i rozbudowane oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży, bo nawet warunki na to nie pozwalają. Jednak zupełnie inaczej wygląda sytuacja, kiedy mamy do czynienia z dużą restauracja, gdzie znajduje się kilka kas lub nawet stanowisk z kasami samoobsługowymi. Taki lokal będzie potrzebował specjalistyczne oprogramowanie PC-Gastronom, które będzie w stanie połączyć wszystkie elementy sprzedaży w jednym miejscu. Jest to program, który może być wykorzystywany na samodzielnym stanowisku kasowym albo również w sieciowym systemie kas. Pracuje on w środowisku większości najpopularniejszych oprogramowań komputerowych, więc można go zainstalować na każdym komputerze czy laptopie. Do podstawowych funkcji programu PC – Gastronom należy obsługa jednej drukarki fiskalnej z kilku stanowisk sprzedażowych, kooperacja ze stanowiskiem ekranu kuchennego, podział i możliwość zamrożenia rachunków kelnerskich czy logowanie do systemu za pomocą kodu lub karty magnetycznej. Oprogramowanie posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs, zatem każdy sprzedawca i kelner szybko się go nauczy.

Na rynku znajdziemy wiele oprogramowań dedykowanych dla małych i dużych gastronomii, ale nie wszystkie będą idealne. Najlepsze będzie takie, które umożliwi połączenie wielu funkcji naraz, a takie z pewnością jest PC – Gastronom, które dostępne jest w atrakcyjnej cenie.