Ogłoszenia o używanym inhalatorze

Ostatnio odkryłam, że na mojej ulubionej stronie z różnymi ogłoszeniami, jest również zakładka dotycząca sprzętu medycznego. Różnego rodzaju aparatura – zazwyczaj używana, ale wciąż sprawna – jest tam do odebrania za symboliczną kwotę. Często ktoś sprzedaje aparaturę, bo się wyleczył, albo dysponuje teraz nową i lepszą, a stara się tylko kurzy – choć wciąż dobrze działa.

Inhalator używany bez wkładu

inhalatorWtedy aż żal wyrzucić taki sprzęt, a przecież komuś może się jeszcze przydać. Jakiś czas temu zepsuł mi się ciśnieniomierz – od tego się zaczęło. Z ciekawości wpisałam jego nazwę w wyszukiwarkę na tej stronie i znalazło mi kilka interesujących ogłoszeń. Dzień później odkupiłam od kogoś za kilka złotych ciśnieniomierz, który był całkowicie sprawy i służy mi do dziś. Od tego czasu moja kolekcja poszerzyła się również o inhalator (można kupić tylko obudowę, a pojemniczek z lekiem, który się w nią wkłada, nabyć w aptece). Okazało się to konieczne, ponieważ po kilku spokojnych latach nawróciła mi się astma i znów zaczęłam mieć duszności w niespodziewanych momentach. Od teraz noszę go zawsze ze sobą, bo nie wiadomo, kiedy będzie potrzebny. Ostatnio wyszukałam całkiem dobry nebulizator, choć tym razem nie dla mnie. Kupując go myślałam o mojej siostrze, która ma przewlekłe zapalenie dróg oddechowych i co jakiś czas skarży się na nawracające problemy. Mówi, że sprawia jej to okropny ból i sama już nie wie, jak ma z tym walczyć. Postanowiłam kupić ten sprzęt dla niej, ponieważ czytałam wcześniej o nebulizacji i nastawiłam się do niej bardzo pozytywnie.

Podobno jest skuteczna i polecana przez licznych pacjentów z podobnymi problemami, postanowiłam więc kupić potrzebny sprzęt oraz lek dla siostry i wręczyć to jej w prezencie. Mam nadzieję, że doceni moje starania, bo zależy mi na jej zdrowiu.

Jeśli chcesz zakupić nowy inhalator lub inny sprzęt medyczny, to zajrzyj na stronę: http://hurtmedyczny.pl