Oglądałem film i klocki lego ninjago

Witam, oglądałem dzisiaj jakiś dziwny film. Niedzielne popołudnie jak wiemy sprzyja leniuchowaniu. Dlatego położyłem się na swojej wygodnej kanapie i włączyłem przypadkowy przycisk pilota. Włączył się film o klockach lego. O klockach lego. Naprawdę was nie okłamuję. Były tu zarówno klocki lego dla dziewczynek, jak i wszystkie inne wymieniane po kolei.

Klocki lego ninjago w filmie

klocki lego ninjagoNa początku złe klocki lego technic przejęły władze nad światem i biedne przerażone klocki lego friends zaczęły przed nimi uciekać. Na szczęście na ratunek przyszły im klocki lego ninjago. Walka jednak nie była łatwa, klocki lego dla dziewczynek piszczały z przerażenia. Klocki lego friends, uciekały swoimi małymi lego samochodzikami z lego miasta. I chociaż nowe klocki lego ninjago bardzo się starały, klocki lego technic, nie dawały za wygraną. Muszę przyznać, że na początku się śmiałem, ale ta cała walka i te uciekające klocki lego dla dziewczynek tak mnie wciągnęły, że nawet nie przełączałem kanału jak były reklamy, żeby przypadkiem nie przegapić, choć kawałka. Na szczęście po wielkiej bitwie, w której udział brały dobre klocki lego ninjago i bezwzględne klocki lego technic, ostatecznie wygrało dobro, klocki lego ninjago wygrało i w związku z tym poddane klocki lego technic musiały opuścić planetę lego. Wtedy zaczęło się wielkie świętowanie. Klocki lego dla dziewczynek, tańczyły z innymi. Klocki lego friends rozpaliły grilla, a klocki lego ninjago robiły taki śmieszny karate-taniec. Na szczęście, wstrętne klocki lego technic odlatywały już wtedy przegrane swoim lego statkiem. No, więc tak spędziłem moje niedzielne południe, oglądając film o klockach lego. Tak… no. Właściwie to nie wiem jak się z tego wytłumaczyć teraz, bo ten film szczerze mi się podobał.

Żeby się już dłużej nie kompromitować, idę poczytać jakąś poważną literaturę piękną. Może zajrzę do jakiegoś polskiego klasyka, może powrócę do dziadów…, albo zobaczę czy moja córeczka ma może klocki lego dla dziewczynek, to, chociaż odtworzę imprezę zwycięstwa z filmu.