Odpoczynek na kanapie i program o salonie fryzjerskim

Nie oglądam zbyt często telewizji. Z jednej strony brakuje mi na to czasu,którego mi jednak szkoda tracić na oglądanie głupot, a z drugiej strony mam jedynie telewizję naziemną, więc liczba kanałów jest nieźle ograniczona.

Salon fryzjerski przechodzi metamorfozę

salon fryzjerskiJednak czasami, gdy mam dzień wolny i całkowitego lenia, to decyduję się na spędzenie całego swojego dnia, albo przynajmniej połowy na kanapie przed telewizorem. I właśnie dzisiaj nastąpił ten wielki dzień, gdzie znalazłam się na kanapie trzymając w ręce pilot od telewizora. Włączyłam pierwszy lepszy kanał i od razu źle trafiłam, bo klasycznie jakieś obrady polityczne miały miejsce, które mnie po prostu nie interesują. Jednak na szczęście już następny kanał okazał się lepszy, gdyż salon kosmetyczny Łódź miał przeprowadzaną metamorfozę.
A gdy oglądam telewizję, to jednak lubię taką tematykę. Dlatego też cieszyłam się, że akurat jest maraton tego programu i przemieniany był jeszcze na pewno salon: „Kosmetyka Łódź”, jednak reszty już za dobrze nie pamiętam. Wydaje mi się, że najlepszy salon fryzjerski w Łodzi, do którego teraz uczęszczam również przeszedł metamorfozę w tym programie i zawsze jestem zadowolona z ich usług, dlatego też nie widzę nic złego nawet w tych bezpośrednich i czasami prawie „chamskich” reklamach produktów wytwarzanych przez sponsorów programu. Ale jednak niestety wszystko kiedyś ma koniec i mój maraton (niby to były tylko trzy godziny, ale jednak zawsze coś) dobiegł końca. I znów zaczęła się ta ciemna część oglądania telewizji, czyli szukanie czegoś, co mogłoby zainteresować mnie, a zarazem nie odmóżdży mnie na poziom ameby. Jednak udało się znaleźć ciekawy film, który był w tematyce fantastycznej.

Jeśli miałabym wybór, to chyba sama nie wybrałabym się na ten film do kina, gdyż nie jestem fanką fantastyki, jednak film był ok.