Odnawiam pokój – wymiana wykładziny dywanowej

Cześć Wszystkim. Dziś podzielę się z Wami tym, jak wygląda kwestia odnowienia mojego pokoju. W zasadzie jestem już na samym końcu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim co zmieniłam?

Czy wymiana wykładziny dywanowej wystarczy?

wykładzina dywanowa

Pierwsza zmiana, która od razu rzuca się w oczy to zmieniona wykładzina dywanowa, na nową beżową. To znacząco rozświetla całość pomieszczenia. Ten kto uważa, że nie da się, że wszystko jest drogie jest moim zdaniem w ogromnym błędzie. Przede wszystkim dlatego, że dzisiaj można znaleźć naprawdę świetne,  nowe tanie wykładziny dywanowe. Dziś mamy naprawdę bardzo szeroką ofertę, bardzo szeroki wybór. Sklep z wykładzinami podłogowymi to dosłownie świątynia wyboru, możliwości, także naprawdę warto jest czegoś poszukać i się dokładnie zastanowić.Jeżeli ktoś nie jest do końca przekonany to można wybrać wykładziny dywanowe w płytkach. To rozwiązanie może Was zaciekawić. Warto jest się, też zastanowić nad tym, aby dać możliwość, wypowiedzenia się ekspertom, tym, którzy mogą nam po prostu doradzić. Sklep z wykładzinami ma zazwyczaj bardzo mocno wyszkoloną kadrę w tym temacie. Dale, zmiana dotyczyła, także okien. A konkretnie rzecz ujmując, chodzi o firanki i zasłonki. To dało genialną zmianę. Wybrałam białe firanki i szafirowe zasłonki. W połączeniu z białymi meblami, daje bardzo nowoczesny efekt, który jest naprawdę świetny. Zadbałam, też o inne dodatki. Między innymi uznałam, żeby zachować porządek, należy nabyć pudełka, organizatory, dodatkowe kosze i przegródki. To zdecydowanie porządkuje całkowicie przestrzeń.

Chciałam, żeby mój pokój miał, także dużo zielonych elementów w postaci roślin. Uwielbiam rośliny. Zawsze powinno być ich dużo w pomieszczeniach. Przynajmniej według mnie. Im bliżej roślinności tym po prostu lepiej. Polecam.