O regałach firmy tegometall i innych

Na rynku dostępne są różnego rodzaju regały wysokiego składowania. Mają one różnorakie zastosowanie, używa się ich w sklepach, w magazynach, sortowniach i w wielu innych miejscach. Nie wyobrażam sobie magazynu bez regałów. Co więcej, wyposażenie magazynu to głównie regały.

Czy zajmuje się firma tegometall?

tegometallKażdy właściciel magazynu lub sklepu boryka się z trudnym wyborem regałów odpowiednich dla swojego sklepu. Postaram się scharakteryzować regały różnego typu, aby ułatwić tę decyzję. Aby wybrać odpowiedni regał do naszego sklepu lub magazynu musimy znać wymiary, zastosowanie, nośność danego regału i kilka innych czynników. Regały mago to najwytrzymalsze, najlepsze jakościowo, a zarazem najdroższe z regałów dostępnych na rynku. Polecam je do magazynów, gdzie przechowywane są bardzo ciężkie produkty. Regały mago są solidne i jest to zakup, który posłuży nam przez lata. Inną, również znaną firmą jest firma tegometall, która zajmuje się produkcją regałów zarówno do sklepów, jak i do magazynów. Są one nieco tańsze, ale nadają się do mniejszych magazynów, bądź na trzymanie dokumentacji w większych firmach. Regały tej firmy są mniej wytrzymałe, ale to kwestia dopasowania nośności regału do tego, co zamierzamy na nim trzymać. Kolejną firmą godną polecenia jest wanzl, ale regały te nadają się raczej do sklepów, kiosków lub trzymania na nich jakichś drobnych akcesoriów, gdyż nie są zbyt wytrzymałe. Są to jednak moje subiektywne opinie i wybierając regał należy spojrzeć przede wszystkim na nośność i wszelkie inne parametry, a także zapoznać się z opisem producenta, z którego możemy się wiele dowiedzieć na temat danego produktu.

Jak już wspominałam, wybór regału nie jest prosty, ponieważ każdy ma inne oczekiwania, inny sklep czy magazyn i inne środki finansowe. Jednak istotą dobrego wyboru jest konsultacją ze specjalistą w dziedzinie magazynowania. Może to brzmi zabawnie, ale taka osoba profesjonalnie nam doradzi i pomoże wybrać najodpowiedniejsze wyposażenie do naszego sklepu, magazynu, firmy bądź innego miejsca.