Nowy stoł z drewna teściowej

Moi teściowie kochają różnego rodzaju remonty. Ja nie wiem jak można lubić takie rzeczy. No oczywiście dobrze jest coś zmienić w mieszkaniu. Jednak ja bardzo nie lubię tego pyłu wszędzie i brudu. Tak naprawdę na takie remonty trzeba mieć także pieniądze, których ja nie mam.

Teściowa zamówiła sobie nowy stół z drewna

stół z drewna

Teściowa za to jest zamożną osobą i może sobie pozwolić na to by urządzać i zmieniać mieszkanie jak tylko jej się podoba. Teść na ogół jej po prostu przytakuje, bo to ona jest głównym prowodyrem tych zmian. Ostatnio zamawiała na przykład stoły drewniane. Te stoły drewniane na zamówienie robił jej podobno jakiś znajomy stolarz. A jego usługi stolarskie są w innym mieście. To znaczy stolarz jest z Warszawy także kawałek teściowa do niego ma. Podobno zgadali się gdzieś przypadkiem i teściowa zapragnęła mieć właśnie nowe stoły. Nie mogę powiedzieć złego słowa bo rzeczywiście widać, że zostały zrobione bardzo starannie. Teraz zamówiła blaty kuchenne drewniane chociaż stare wyglądają bardzo dobrze. Te stare blaty nie mają pewnie jeszcze roku a już zaraz zostaną wymienione na nowe bo teściowej podobają się teraz najbardziej drewniane rzeczy. Znając ja to zaraz całe mieszkanie będzie w drewnie. Bo tak właśnie jest gdy zaczyna jej się coś podobać.Koło domu teściów jest też pracownia rzeźbiarska gdzie teściowa zamówiła kilka drobiazgów jak to ona mówi. Jak już zdążyłam ją poznać okaże się pewnie, że te drobiazgi to całkiem sporych rozmiarów rzeźby, które za bardzo do mieszkania nie będą pasowały i wtedy stwierdzi, że z przyjemnością podaruje je mi i swojemu synowi.

Bo do naszego mieszkania jej zdaniem pasuje zawsze wszystko to co nie pasuje akurat do niej. Jednak oprócz tych szaleństw z remontami jest to naprawdę bardzo dobra kobieta i tak naprawdę nie mogę narzekać na to jakich mam teściów. Moje koleżanki na pewno mają dużo gorzej.

Fajne oferty na stoły z drewna i inne tego rodzaju elementy można znaleźć na – www.konar.waw.pl