Nowy cennik zdjęć 360 na mojej stronie

Jako młody fotograf narzekałem na brak zainteresowania. Tak na prawdę byłem dobrym fachowcem ale nie miałem na siebie pomysłu. Pewnego dnia zapisałem się na kurs. Uznałem, że przyszedł czas na pogłębianie swojej wiedzy oraz umiejętności technicznej.

Wprowadziłem nową usługę zdjęć 360 

cennik za zdjęcia 360Na dodatek chciałem poszerzyć swoją ofertę aby zainteresować nią nowych klientów. W dzisiejszych czasach było mnóstwo fotografów i po prostu musiałem mieć jakiegoś asa w rękawie. Na szczęście wydane pieniądze na edukacje nie poszły w las i szybko opanowałem nową technikę graficzną zdjęć 360. To dawało mi szybką przewagę nad konkurencją. Także na mojej stronie internetowej zamieściłem cennik za zdjęcia 360. Oczywiście dla większych przedsiębiorstw oferowałem zniżkę. Wiedziałem, że w dobie internetu coraz więcej nowych firm będzie chciało wprowadzić jakieś nowości na swoje strony internetowe. Już rok temu widziałem jak pewien sklep muzyczny pokazał swoje wnętrze właśnie w ten sposób. Osobiście nie mam zdania na ten temat, ponieważ uważam, że wszystko ma swoje dobre i złe strony. Jednak całość zdjęcia wykonanego poprawnie może okazać się na prawdę atrakcyjna. To wszystko powinno iść w parze z rzeczywistym zainteresowaniem klientów, a nie być fantazją przedsiębiorczego właściciela, który wprowadza coś na siłę. Już po miesiącu miałem sporo zainteresowania i wiele osób pytało się co to za specjalna oferta. Zdziwiło mnie to, ponieważ okazało się, że najbardziej przyciągnęła właścicieli małych sklepików albo atrakcji turystycznych.

Osoby, które sprzedawały miejsca jako noclegi chętnie zauważyły potencjał takiego rozwiązania i z niego korzystały. Pewien człowiek stwierdził, że w ten sposób przyciągnął rekordową liczbę klientów do swojego hostelu. To był jego najlepszy wynik jak do tej pory.