Nowoczesny motor dla dziecka

Postanowiłam ostatnio sprawić swojemu dziecku niezwykły prezent. Postanowiłam kupić mu motor na akumulator. Czarny motor stał się teraz ulubioną zabawką mojego syna i cały czas na nim jeździ. Świetną opcją jest podłączenie do niego MP3 z ulubioną muzyką dziecka.

Akumulatorowe pojazdy dla najmłodszych

motorki na akumulator dla dzieciNiewątpliwym hitem ostatnich czasów są pojazdy akumulatorowe dla dzieci. Auta oraz motorki na akumulator dla dzieci goszczą na każdych imprezach urodzinowych. Dzieciaki są zachwycone takimi prezentami. Pojazdy prezentują się niezwykle realistycznie i wykonane są bardzo precyzyjnie. Kupiony przeze mnie motor posiada silnik o mocy 25W, posiada również wygodne oparcie oraz kuferek na przybory. Motor wydaje niezwykle realistyczne dźwięki pracy silnika czy klaksonu. Motor ma świetnie wykonane lusterka oraz świecące światła. Wyposażony jest w imitację liczników. Motor świetnie sprawdza się podczas spacerów, a z racji świecących świateł, wspaniale służy nawet wieczorową porą. Pojazd wyposażony jest również w wejście do MP3, dzięki temu rodzic może włączyć małemu motocykliście jego ulubioną muzykę. Pojazd posiada świetnie działające hamulce oraz możliwość jazdy w przód jak i w tył. Według producenta polecany jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Producent daje roczną gwarancję na produkt oraz przedstawia wszelkie niezbędna certyfikaty, jakie posiada zabawka. Producent radzi, aby podczas użytkowania pojazdu dziecko posiadało stosowny kask oraz ochraniacze.

Motor na akumulator dla dziecka to świetny pomysł na prezent. Pojazd prezentuje się niezwykle efektownie i sprawi radość każdemu dziecku. Jest łatwy w obsłudze i dostarczy z pewnością sporo rozrywki. Podczas zabawy należy zawsze mieć dziecko na oku i nie pozostawiać je bez nadzoru.