Nowoczesne listwy cenowe

Zatrudniłem się jako przedstawiciel handlowy już kilka lat temu i jestem zadowolony ze swojej pracy a co ważne bardzo ją cenię. Osiągam dobre wyniki i jestem jednym z lepszych przedstawicieli w naszym przedsiębiorstwie. Razem ze mną pracuje kilkunastu przedstawicieli, którzy mają przydzielone określone regiony do obsługi.

Listwa cenowa jest ważnym elementem w sklepie

listwa cenowaJa odpowiadam za sprzedaż produktów reklamowych dla naszych klientów i od niedawna również pozyskuję nowych kontrahentów do współpracy. Kiedy w sprzedaży pojawiły się nasze niezniszczalne listwy cenowe w niskich cenach to każdy z nas dostał określony target na sprzedaż produktów. Od tego czasu zawsze realizujemy założone plany sprzedażowe. Jak na przykład sprzedam w danym miesiącu stojaki reklamowe z metalu w ilości dwustu sztuk to zdobędę pięćdziesiąt procent założonego planu. Do tego dochodzą oczywiście standy kartonowe i nasze niezawodne displaye reklamowe, które dobrze się sprzedają. Jeżeli chodzi o wykonanie planu miesięcznego, to nie ma dla mnie żadnego problemu. Zawsze udaje mi się go zrealizować nawet z nadwyżką. Ostatnio sprzedałem nowemu klientowi stojaki reklamowe z metalu w ilości tysiąca sztuk co zapewniło mi spokój do końca bieżącego miesiąca. A dodam, że to był początek miesiąca. Najbardziej produktywnym miesiącem jest grudzień. Zbliża się okres świąt i niemal każda firma inwestuje w standy kartonowe czy też oczywiście w stojaki reklamowe metalowe. Wtedy to właśnie odzywam się do galerii handlowych, którym sprzedaję displaye reklamowe w naprawdę imponujących ilościach. Dzięki tak wysokiej sprzedaży każdy jest zadowolony.

Szef, że ma wysokie obroty. Ja, że dostanę wysoką premię i oczywiście klient, który zyska wielu klientów. Okres świąt jest dla wszystkich dochodowym i pełnym sukcesów miesiącem handlowym.