Nowoczesna sesja noworodkowa inna niż wszystkie

Ciąża w moim życiu była pięknym i wyjątkowym okresem, dlatego postanowiłam to utrwalić na profesjonalnych zdjęciach, umówiłam się na spotkanie z fotografem, który wykonał najpiękniejsze zdjęcia mojego brzuszka.

Sesja noworodkowa i świetny efekt

sesja noworodkowa Współpraca była bardzo owocna, więc postanowiłam, że będzie on naszym rodzinnym reporterem. Dwa tygodnie po narodzinach synka odbyła się w Łodzi nowoczesna sesja noworodkowa łódź i muszę przyznać, że studio fotograficzne było do tego bardzo dobrze przygotowane, mimo, że na dworze było chłodno, w pomieszczeniu było cieplutko i przyjemnie. Fotograf uchwycił niepowtarzalne minki i grymasy robione przez mojego synka, zrobił wiele ujęć w koszyczku, na kocyku, w moich dłoniach, za każdym razem używając inne gadżetu, aby zdjęcie wyróżniało się czymś szczególnym. Muszę przyznać, że atmosfera była bardzo zabawna, przyjemna i swobodna, zauważyłam, że praca z takim maleńkim dzieckiem daje mu wiele radości i satysfakcji. Za dwa miesiące miały odbyć się chrzciny dziecka, więc od razu umówiłam się z fotografem, aby zrobił zdjęcia z chrztu, nie tylko pozowane w studio, ale także podczas ceremonii i uroczystego obiadu w domu. Wyjątkowy dzień, w którym odbył się chrzest był bardzo ważny nie tylko dla nas, ale także dla dziadków, którzy bardzo chcieli mieć pamiątkę w postaci zdjęcia z chrztu, więc pięknie pozowali razem ze swoim ukochanym wnukiem. Fotografia dziecięca, której tematem przewodnim był chrzest, ukazała najważniejsze momenty podczas całej uroczystości, wyjątkowe emocje, które towarzyszyły wszystkim gościom. Podczas uroczystości w domu fotograf wykonał zdjęcia dzieci z całej rodziny, wszystkie chętnie pozowały pojedynczo, grupowo i w towarzystwie głównego bohatera uroczystości.

Następną imprezą będą pierwsze urodziny mojego synka i zamierzam zamówić fotografa, aby uchwycił jego radość i uroczy uśmiech, podczas zdmuchiwania świeczki na jego urodzinowym torcie.