Nowa praca u koleżanki od leczenia zwierząt

Pracowałam w księgowości. Koleżanka chce otworzyć nowy punkt dla zwierząt małych i dużych. Lecznica weterynaryjna ma być w miejscowości Toruń najbardziej luksusową kliniką w naszym mieście.

Toruńskie leczenie zwierząt i dodatkowe usługi

leczenie zwierzątNa tym rynku jest już spora konkurencja ale koleżanka chce zatrudnić najlepszych specjalistów. Każdy zwierzak ma zostać dobrze przyjęty i zbadany. Klinika weterynaryjna ma być dostępna nie tylko dla bogatych ludzi. Ceny za poszczególne usługi i leczenie zwierząt toruń ma być również dostępne dla biednych a także zwierząt porzuconych. Opieka weterynaryjna dla zwierzaków niechcianych będzie częściowo dofinansowana z urzędy miasta a także od sponsorów. Lecznica weterynaryjna będzie wyróżniać się dojazdem do pacjentów. Gdyby jakiś zwierzak potrzebował pomocy a jego właściciel nie posiadałby żadnego środka lokomocji, auta to opieka weterynaryjna będzie wówczas świadczona w domu u pacjenta. My dojedziemy i nie pobierzemy za to żadnych dodatkowych środków pieniężnych od właściciela chorego zwierzaka. Do moich obowiązków miało należeć rozliczanie faktur za leczenie zwierząt, zamawianie leków i dodatków takich jak smycze, obroże a także kontakt z klientami. Umawianie spotkań i ewentualnie telefoniczne informowanie o opóźnieniach. Klinika weterynaryjna w mieście Toruń zostanie otwarta w październiku. Miałam cztery tygodnie żeby się zastanowić czy taka praca będzie mi odpowiadać i załatwienia formalności w obecnej pracy. Oczywiście nie mogłam odmówić koleżance.

Długo się znałyśmy, wiedziałam, ze praca nie popsuje naszych relacji a co więcej zawsze kochałam zwierzęta. Sama mam psa i wiem, że opieka weterynaryjna w tej klinice będzie na wysokim poziomie. To dla posiadaczy zwierząt jest bardzo ważne. Złożyłam wymówienie i powoli szykujemy otwarcie nowej.