Nowa ławka w miejsce koszy parkowych

Ja na swojej posesji mam trzy ławki, dokładnie stoją one na moim ogrodzie, mam też grill, ale taki kupny. Ale ostatnio wpadłam na taki trochę szalony pomysł, to znaczy postanowiłam sama zbudować sobie ławkę i grill. Chciałam się zainspirować ławkami w parku.

Buduję ławkę, wyrzucam kosze parkowe

kosz parkowy

Przecież ławki parkowe są takie ładne, prawda? Mam trochę materiałów w swojej szopie. Pomyślałam, że może je jakość wykorzystam, tak by ich nie wyrzucać na śmieci. To trochę starych desek, które można odświeżyć. Ja lubię takie drobne prace ręczne. Oczywiście będę musiała poprosić o pomoc mojego brata, by mi ładnie powycinał z tych desek te kształty i długość co ja chcę. Bardzo mi się podobają ławki betonowe, ale niestety nie mam na stanie żadnego wolnego betonu, by móc coś z niego wykombinować. Nie mam zamiaru kupować betonu w sklepie. W takim przypadku to mogłabym kupić sobie nową ławkę. Na strychu jednak znalazłam jeszcze stare cegły betonowe, je też jakoś chciałam wykorzystać. Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie stworzyć dwa grile betonowe. Umieszczę je gdzieś w kącie w ogrodzie. Trochę pracy mnie czeka, ale najpierw sobie wydrukuje daną instrukcje jak zrobić samemu ławkę i grill. Tak by nie pominąć istotnych szczegółów. Nie chcę potem na niej usiąść, a ona mi się rozpadnie. Acha muszę jeszcze wyrzucić solidne kosze parkowe jakie mam w ogrodzie. Na ich miejsce postawię sobie te moje ławki. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć dwie ławki, że na tyle mi starczy tych materiałów.

Na strychu mam jeszcze klika niepotrzebnych rzeczy, ale z nich to raczej już nic nie zrobię i będę musiała je wyrzucić. Mówi się trudno. Poszperałam też w mojej szopie. Szukałam tam narzędzi do tego by zmontować te ławki i grill. Do grilla to raczej jeszcze będę potrzebować jakiegoś cementu, chyba.