Niedrogi zlew ze stali nierdzewnej

Popularny i niedrogi zlew kuchenny najczęściej możemy zakupić ze stali nierdzewnej. Dostępny jest on w różnych rozmiarach oraz w różnych kształtach, co jest jego największą zaletą. Będziemy mogli w ten sposób dobrać optymalne modele zlewu kuchennego, który będzie idealnie dopasowany do naszej kuchni.

Popularny zlewozmywak granitowy

prosty zlew do kuchni z granituCoraz bardziej popularny na polskim rynku staje się prosty zlew do kuchni z granitu. Mimo że jest nieco droższy od standardowego zlewu kuchennego wykonanego ze stali szlachetnej, to jednak posiada wyższą trwałość oraz odporność na zarysowania, a także świetnie prezentuje się estetycznie i dlatego większość osób decyduję się na taki produkt. Zlewy możemy w obecnych czasach zakupić się w różnych kolorach, a nawet takich niestandardowych jak czerwony czy niebieski. Producenci udzielają nawet 10-letniej gwarancji na zakup zlewu kuchennego, ponieważ produkowane są one z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Dodatkowo zlewy, które produkuje się w obecnych czasach są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu czystości i nie zachodzą na nich nieestetyczne zacieki. Do czyszczenia zlewozmywaka wykonanego z granitu wystarczy zastosować prosty spray lub mleczko do czyszczenia takich powierzchni. Wybierając odpowiedni zlewozmywak do naszej kuchni, powinniśmy dokładnie zastanowić się, w jakim kształcie powinien być, a także jakiej wielkości. Niektórzy decydują się na okrągły zlewozmywak jednokomorowy, ale wiele osób decyduję się na zlewozmywak z dwoma komorami.

Wybierając odpowiednie zlewozmywak do naszej kuchni, powinniśmy postawić na funkcjonalność i warto sobie zadać pytanie, jak często będziemy z niego korzystać, a także czy możemy zamontować większy typ zlewu. Zlewozmywak najlepiej jest zamontować pomiędzy lodówką, a kuchenką i w tym pomogą nam doświadczeni fachowcy.