Naprawa HDS jako nowy kierunek nauki

Pracuję w szkole zawodowej. Właśnie rozpoczynamy rekrutacje na nowy rok szkolny. Nasza szkoła stawia na zawody, które są potrzebne w dzisiejszych czasach, coraz mniej jest na rynku prawdziwych fachowców.

Naprawa HDS to specjalistyczne zadanie

naprawa HDSW związku z rozwojem naszego kraju, postanowiliśmy otworzyć kierunek, na którym będziemy uczyć chętnych naprawy różnych sprzętów, które są wykorzystywane przy budowach lub na magazynach. W dzisiejszych czasach wiele osób idzie na studia ale później gdy w firmie budowlanej coś się zespoję to nie wiadomo kto ma dokonać naprawy lub konserwacji. Gwarantujemy ciekawa tematykę rożnych przedmiotów. Naprawa urządzeń transportu bliskiego jest jednym z tematów. Słuchacze nauczą się wszystkich niezbędnych informacji. Biegła naprawa HDS będzie nauczana przez wybitnych specjalistów i najlepszych mechaników z naszego lokalnego rynku. Naprawa żurawi będzie najpierw przekazana w teorii a następnie słuchacze pojada na budowę do znanego dewelopera, który buduje duże osiedle i będą naprawiać sprzęt pod okien znanego fachowcy. Od razu na miejscu zostanie przez nich przeprowadzona konserwacja żurawi. Będzie to na zaliczenie tego przedmiotu. Nie chcemy żadnych pisemnych prac na ten temat. Zależy nam żeby słuchacze posiadali umiejętność pracy na sprzęcie. Konserwacja suwnic będzie przeprowadzona w magazynach spożywczych w naszym rejonie. Słuchacze zobaczą na żywo jak suwnice działają. Konserwacja będzie przeprowadzana pod okiem specjalisty, który zajmuje się obsługa w danym magazynie. Konserwacja suwnic będzie także praktyczną częścią na zaliczenie tego przedmiotu.

Kierunek ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Mamy już sporo zgłoszeń. Musimy jeszcze przygotować ulotki żeby trafić do wszystkich potencjalnych zainteresowanych naszym nowym kierunkiem.