Namioty cateringowe i impreza firmowa

Witajcie. Dziś napiszę o tym jak to było kiedy organizowałam swoją pierwszą imprezę biznesową. Dodam, że wpłynęło to znakomicie na rozwój mojej osoby i pozycji w firmie. Nabyłam mnóstwo umiejętności, które bardzo szybko zaowocowały spektakularnymi wynikami, efektami. Moim podstawowym, zawodowym zajęciem jest marketing sieciowy.

Namioty cateringowe na imprezę firmową?

namioty cateringoweZ tego tytułu nasza firma bardzo często organizuje, różnego typu imprezy, szkolenia, eventy biznesowe. Mamy taką obowiązującą zasadę, która mówi o tym, że każdy ma swój etap na to, aby przeprowadzić takie szkolenie. Może nie konkretnie szkolenie – pod względem merytorycznym, ale bardziej organizacyjnie. Mój czas przypadł na etap wakacji – konkretnie lipca. Szkolenie miało odbyć się na około sto pięćdziesiąt osób. Nigdy wcześniej nie interesowały mnie takie kwestie jak na przykład namioty bankietowe. Nie zajmowałam się też nigdy nawet takim tematem jak namioty cateringowe wynajem – plansystem.pl. Nigdy nie był potrzebny mi ich wynajem. Nie miałam, też nigdy ani ślubu, ani wesela, więc wynajem namiotów weselnych był mi obcy. Kiedyś ktoś rzucił mi taką propozycję, to była osoba z firmy, która zaproponował mi, że może zamiast wynajmować salę, może zobaczymy jak wygląda cenowo wynajem namiotów? Początkowo sądziłam, że nie jest to zbyt dobry pomysł i nie przystałam na to. Potem sprawdziłam w wyszukiwarce internetowej, jak wyglądają tego typu kwestie. Okazało się, ze wynajem hal namiotowych jest dużo tańsze niż taka na przykład sala.

Zawsze uważałam, że takiego typu namioty są może i dobre, ale tylko gdy jest bardzo gorące lato i nie ma ryzyka deszczu. Nic bardziej mylnego. Dzisiejszy rynek oferuje tak bardzo dużo, genialnych rozwiązań, że są dobre niemalże, w każdej sytuacji. Dzięki temu nauczyłam się bardzo potrzebnych umiejętności organizacyjnych ale i negocjacyjnych.