Namawiam chłopaka na panele szklane

Często oglądam różne programy o wyposażeniu wnętrz. Ostatnio leciał program, w którym chwalono szkło do kuchni, to znaczy takie różne wykończenia.

Panele szklane, które każdy chciałby w domu

szkło laminowaneNie wiem, co na to mój facet, ale panele szklane sprawdziłyby się u nas na pewno. I tak nie mamy żadnych psów czy kotów, więc nic by nie przeszkadzało. Powiedziałam mu o tym, ale powiedział, że nie jest przekonany czy szkło dekoracyjne będzie u nas pasować. Zabrałam go więc do sklepu, żeby mógł na własne oczy zobaczyć jak to wygląda i zapytać przy okazji o montaż. Dowiedział się, że szkło laminowane wcale nie jest takie trudne do założenia. O, tu wyczułam już plus dla mnie, miałam jakieś szanse na zrealizowanie pomysłu. Jednak, gdy wróciliśmy do domu, to znów zaczął się zastanawiać, i nie był pewien, czy się na to zdecydować. Później sprawdził nasze finanse, i okazało się, że nie stać nas na razie na takie zmiany. Zapytałam go, czy może w takim razie weźmiemy kredyt, ale myślałam, że mnie zje. Nigdy nie zgodzi się na żadne pożyczki, bo mówi, że to zbędne, i jakoś sami sobie poradzimy. A jeśli nas na coś nie stać, to trzeba poczekać aż będzie stać, a nie na siłę kupować. On to zawsze jest taki przykładny. Jak zaplanuje sobie kupić ubrań za na przykład 200zł, to akurat za tyle kupi, i nie przekroczy nawet o złotówkę! Nie wiem skąd się bierze u niego taki kalkulator w głowie, ale dokładnie wylicza, ile co będzie kosztowało. Kiedyś próbowałam go jeszcze namówić na taki fajny krawat na święta, ale gdzie tam. 5zł przekroczył jego budżet przeznaczony na odzież, i nie da się mu przegadać.

Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej, to przecież każdemu przydałaby się odrobina szaleństwa, bez patrzenia na koszty. A na moje plany i tak go namówię. Trochę mi to zajmie, ale dam radę, jak nie teraz to za parę tygodni.

Ozdobne szkła do swoich wnętrz znajdziesz na www.fotoszklo.betimo.pl