Najlepsze foteliki samochodowe

Konieczność posiadania fotelika samochodowego spada na każdego rodzica, który posiada samochód i chce nim podróżować razem ze swoją pociechą od najmłodszych lat. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się coraz to nowe firmy produkujące foteliki, a te już istniejące stale poszerzają swój asortyment.

Recaro odpowie na wszystkie potrzeby

fotelik recaro cenaWśród produktów wszystkich firm, na polskim rynku dziecięcym dostępne są również produkty niemieckiej firmy Recaro, które cechują się długoletnią tradycją i niezwykłym bezpieczeństwem. Wśród dostępnych modeli znajdziemy zarówno wersje eleganckie, jak i o sportowym charakterze. Wybór jest naprawdę duży, ale jest jedna cecha, która łączy wszystkie egzemplarze – potwierdzone w rozmaitych testach bezpieczeństwo, które foteliki gwarantują podróżującemu dziecku. Wszystkie wyposażone są w wysokie zagłówki, tkaninę pochłaniającą energię z uderzenia i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli chodzi o fotelik Recaro cena, ze względu na funkcjonalność i trwałość, nigdy nie będzie za wysoka. Każdy z nich jest wygodny nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodzica – czyszczenie czy przenoszenie fotelika samochodowego nigdy nie było bowiem łatwiejsze niż z fotelikami firmy Recaro. Niemiecki producent proponuje nam modele dla każdej kategorii wagowej dziecka, a niektóre z nich gotowe są zapewniać dziecku komfort podróży od dziewiątego miesiąca życia aż do czasu, gdy fotelik nie będzie już mu potrzebny. 

Z całą pewnością foteliki firmy Recaro są jednymi z lepszych produktów w swojej kategorii produktowej. Ich wytwórcy stawiają nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na wygodę i wytrzymałość, które są warunkami koniecznymi przy użytkowaniu fotelika samochodowego nawet przez dziesięć lat i dłużej.