Monter drzwi zewnętrznych i ogrodzeń

Od ukończenia studiów mieszkam w Bielsku Białej i tutaj też podjąłem pracę zawodową. Pracuję w firmie produkcyjnej jako monter i pracuję w terenie. Posiadam własny samochód służbowy, którym jeżdżę do naszych klientów.

Ogrodzenia różnego typu

ogrodzeniaNasze przedsiębiorstwo sprzedaje między innymi okna różnego rodzaju, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, bramy przesuwne, dwuskrzydłowe oraz różne wytrzymałe ogrodzenia z bielska białej. Każdego dnia mam zlecenie na montowanie bram i dbam za każdym razem, by automatyka do bram została precyzyjnie zamontowana. Od tego zależy czy bramy będą działały poprawnie. Jestem doświadczonym pracownikiem i wiem jak należy prawidłowo montować bramy oraz różnego rodzaju ogrodzenia. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z moich usług i mnie chwalą. Jakiś czas temu jechałem do klienta, który budował swój własny dom. Miałem u niego zamontować okna we wszystkich pomieszczeniach oraz drzwi zewnętrzne do domu. Zadzwoniłem do tego klienta i umówiłem się na konkretną godzinę. Zabrałem wszystkie okna, które zamówił klient oraz drzwi zewnętrzne i ruszyłem w trasie. Na miejscu ten klient już na mnie czekał i od razu pomógł mi wypakować okna, które były dość solidnie zabezpieczone oraz drzwi zewnętrzne. Od razu przystąpiłem do pracy. Najpierw zamontowałem drzwi zewnętrzne oraz sprawdziłem czy mechanizm działa właściwie. Później wstawiłem wszystkie okna i miałem wszystko załatwione. Kiedy już się pakowałem to klient pytał mnie o nasze bramy, ponieważ nie miał jeszcze żadnego ogrodzenia i szukał jakiegoś ciekawego rozwiązania.

Zaoferowałem mu nasze bramy i powiedziałem, że automatyka do bram, którą posiadamy jest bardzo wygodna i bezpieczna, dlatego klient na pewno będzie zadowolony. Następnego dnia ten sam klient złożył u nas zamówienie na produkt, który mu poleciłem.