Montaż gabionów i innych typów ogrodzeń

Sześć lat temu razem z dwójką braci postanowiliśmy założyć wspólnie firmę montującą wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Pierwotnie mieliśmy zamiar produkować i montować jeden rodzaj ogrodzeń, na przykład metalowe. Jednak kiedy się zorientowaliśmy w cenach maszyn zrozumieliśmy, że musimy zacząć od czegoś innego.

Gabiony popularnym trendem w ogrodzeniach

gabiony Wtedy postanowiliśmy skupić się na usługach. Nie wymagają ona żadnych nakładów pieniężnych poza opłatami, podstawowymi narzędziami samochodem. Montujemy w sumie wszelkiego rodzaju ogrodzenia, zarówno metalowe, betonowe, panelowe jak i nawet drewniane. Najczęściej jednak montujemy ogrodzenia gabionowe. Nie wiem czy mamy akurat takie szczęście, czy gabiony są najpopularniejszą formą ogrodzenia. Tak czy owak średnio sześć na dziesięć montaży dotyczy właśnie gabionów. Myślę, że na popularność może mieć wpływ cena. Gabiony tanio idzie kupić w całym mieście. Mówiąc tanio mam na myśli stosunkowo tanio. Ogrodzenie o długości kilkunastu metrów to jednak nadal koszt rzędu kilku tysięcy złotych. Jednak w porównaniu z innymi ogrodzeniami jest to nadal konkurencyjna cena. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niezwykłą trwałość tych ogrodzeń. Jak długowieczne i bardzo trwałe reklamuje gabiony producent i ja póki co mogę potwierdzić, że nie są to puste obietnice. Pierwsze gabiony montowałem ponad sześć lat temu u swojego sąsiada i do teraz prezentują się świetnie. Nie widać żadnych ubytków, które mogłyby naruszyć konstrukcję. Sąsiad też bardzo sobie je chwali ze względu na niezłą izolację dźwiękoszczelną.

 

Faktycznie ogrodzenia gabionowe bardzo dobrze chronią przed hałasem. Mieszkam przy dość ruchliwej ulicy i muszę powiedzieć, że ilekroć jestem u sąsiada zazdroszczę mu tej ciszy. Dlatego coraz poważniej myślę o zamontowaniu takiego ogrodzenia u siebie. W końcu tym się właśnie zajmuję.